Як економити на стоматологічних послугах

Детальніше
стоматологічний інструмент

💪Хочете економити на стоматологічних послугах правильно? Тоді у нас для вас 4 поради як це зробити.

1. Професійна гігієна.

Безперечно вона на першому місці. З її допомогою ви економите на лікуванні карієсу, запалень ясен та повторних лікуваннях. Звісно, у поєднанні з якісною індивідуально гігієною ротової порожнини.

2. Лікування каналів під мікроскопом.

При використанні стоматологічного мікроскопа лікар бачить зі збільшенням до 26 разів, що допомагає здійснити прогнозоване успішне лікування та врятувати зуб! Також за допомогою мікроскопа лікар може діагностувати тріщину та переломи та прихований міжзубний карієс, що також дасть вам змогу зекономити на можливих ускладненнях які б виникли в майбутньому. Якісно проліковані кореневі канали усунуть запальні процеси ( кісти чи гранульоми), імплантація буде непотірбною.

3. Ремінералізація емалі.

За допомогою цієї процедури ви відновите мінеральний склад та щільність пошкодженої емалі, зупините карієс на початковій стадіях та знизите чутливість зубів.

4. Герметизація зубів
Задні зуби, моляри, мають досить виражені фісури – анатомічні втиснення в зубах, що часто діти не можуть якісно дочистити. Процедура герметизації дозволить запобігти розвитку карієсу в цих зубах, є простою, швидкою та дуже ефективно.

Ми за правильну економію, адже наша мета — зберегти вашу усмішку здоровою якомога довше.

Call Now Button