Цифрова лабораторія

Детальніше

Наші ціни

НАЙМЕНУВАННЯ ВАРТІСТЬ
Е-мах фронт 90, €
Е-мах жувальні 75, €
Циркон повна анатомія 50, €
Циркон з нанесенням фронт 90, €
Циркон з нанесенням жувальні 75, €
Керамічна вкладка 65, €
Цирконієва вкладка 40, €
ПММА 13, €
Абатмент 50, €
Капа 20, €
Балка 345, €
Композит 35, €
Титановий абатмент 90, €
Капа фрезерована 70, €
Ваксап (1 од) 150, UAN
Модель (1 од) 500, UAN

Програмне забезпечення нашої цифрової лабораторії

Програмне забезпечення для зуботехнічної лабораторії

Так виглядає наше програмне забезпечення для зуботехнічної лабораторії. Це результат останніх досліджень у галузі цифрового моделювання.

Таке програмне забезпечення підтримує моделювання зубних реставрацій, які можуть проводитись безпосередньо в кабінеті стоматолога: вкладок, накладок, коронок, вінірів, містків та протезів. Програма дозволяє створювати фізичні моделі на основі даних інтраорального сканування буквально за лічені хвилини, а технологія TruSmile дає можливість працювати за принципом “що бачиш, те й отримуєш”.

Програмне забезпечення для зуботехнічної лабораторії ЕСТЕТ

Система забезпечує нас усім необхідним для організації оптимального технологічного процесу у повсякденній роботі нашої зуботехнічної лабораторії:
• розмітка моделей у межах блоків матеріалу;
• управління чергами виробництва;
• керування блоками матеріалу;
• автоматизоване створення траєкторії переміщення інструменту;
• візуалізація траєкторії переміщення інструменту, симуляція процесу фрезерування.

Точність, якість та швидкість дозволяють нам вже за пару днів виготовляти всі необхідні конструкції для лікування. Таким чином ви – наші пацієнти, зможете отримати швидке розв’язання ваших проблем.

Фрезерний апарат inLab MC X5

Фрезерний апарат inLab MC X5 з п’ятьма осями, розроблений з урахуванням інноваційних запитів, яка використовується в нашій новій зуботехнічній лабораторії.

Фрезерний апарат inLab MC X5

Твердосплавні фрези та алмазні бори inLab MC X5 призначені для створення оптимальної геометрії поверхні реставрації в залежності від завдань і використовуваних матеріалів. Вони досягають чудових результатів на всіх поверхнях та гранях реставрації, що робить зуботехнічні вироби найвищої якості для наших пацієнтів. Головна фішка апарату inLab MC X5 – це надвисока точність, яка досягається завдяки використанню цифрових даних для реставрації.

Такі технології, як inLab MC X5 дають можливість нашій цифровій зуботехнічній лабораторії виготовляти всі види сучасних зубних протезів найкращої якості та в найкоротші терміни.

Зуботехнічна піч IVOCLAR

Зуботехнічна піч IVOCLAR

Ivoclar – це провідна міжнародна стоматологічна компанія. Тому коли постало питання придбання наступної печі для нашої лабораторії вибір для нас був очевидним.

Зуботехнічна піч ЕСТЕТ

На фото керамічні коронки які дістають з печі в нашій лабораторії. Пару хвилин при температурі від 500ºC до 1200ºC в залежності від потреб і все – коронки пройшли перший етап виготовлення (авжеж це ще не все, жовті коронки ми вам не встановлюватимемо).

3D-принтер

З першого дня заснування нашої лабораторії, ми відразу захотіли розв’язувати одну велику проблему — “звільнити” руки нашого зубного техніка для вирішення більш творчих задач. Саме для цього ми придбали ось такий фотополімерний 3D-принтер.

Такий 3D-принтер вирішує безліч задач, серед яких:
▪ повністю автоматизовані етапи виробництва;
▪ висока точність відтворення конструкції;
▪ скорочення часу виробництва конструкції;
▪ можливість моделювання унікальної форми кінцевого виробу на етапі цифрового моделювання;
▪ можливість зберігання зліпків щелепи пацієнта в цифровому 3D форматі.

Основні етапи 3D-друку наступні:
▪ сканування зубощелепної системи;
▪ обробка отриманих при скануванні даних в спеціалізованому програмному забезпеченні;
▪ друк створеної 3D-моделі або форми на принтері.

Що ми друкуємо:
▪ хірургічні шаблони для імплантації та відбиткові ложки;
▪ демонстраційні й розбірні моделі щелеп;
▪ тимчасові та постійні ортопедичні конструкції.

Ми завжди використовуємо інноваційні технології для підвищення якості та швидкості розв’язання задач в лікуванні наших пацієнтів. Тому швидкий та бездоганний результат отриманої усмішки вам гарантовано!

GOOGLE ВІДГУКИ

Tetiana SieniahinaTetiana Sieniahina
11:15 19 Oct 23
Лікувала зубки дитині уві сні. Дуже довго шукали клініку по багатьох параметрах, зупинились на Сливочці і залишились дуже задоволені. Від спілкування з адміністраторами до самого результату лікування все дуже добре. Рекомендую цю клініку
Ivanna KurutsIvanna Kuruts
14:48 28 Jul 23
Знайшла цю клініку в інстаграмі, після відвідування залишилась задоволена. Взяли до уваги те, що їду з-за кордону і полікували за 3 дні 11 зубів, що в часових рамках вийшло навіть краще ніж я очікувала:)) дуже милі дівчатка на рецепції, а кожен з лікарів мінімум 5 разів за прийом запитував про моє самопочуття🥰
Наталія КішНаталія Кіш
16:01 05 Jul 23
MNKH UzhgrodMNKH Uzhgrod
16:00 05 Jul 23
Viktoria KvitovszkaViktoria Kvitovszka
16:39 14 Feb 22
Найкраща команда! Дуже щасливі що мали змогу лікуватись в даній стоматології💜
едик сокачедик сокач
12:37 27 Aug 21
Дякуємо за професійну роботу.Всім рекомендуємо.Виший клас❤️
Чудова клініка, в якій працюють професіонали своєї справи, застосовуючи новітні засоби стоматології. Кожен лікар виконує свій етап лікування сумлінно і професійно. Велика вдячність Михайлу Михайловичу та Ігорю Анатолієвичу ! Ви справжні професіонали, чуйні і людяні . В клініці прекрасна атмосфера, ідеальна чистота і чудове відношення до пацієнтів. Завдяки Вам посмішки сяють красою і здоров ям!
Звернулась в клініку "Естет" по рекомендації і залишилась дуже задоволена.Весь персонал клініки професіонали своєї справи. Відчувається що люди не просто працюють щоб працювати, а із задоволенням виконують свою роботу.До пацієнтів ставляться з повагою і турботою, що дійсно приємно вражає.Дуже вдячна всім співробітникам даного медичного закладу і безсумнівно рекомендуватиму клініку "Естет" всім своїм близьким, друзям та всім людям, кому подобається високий рівень сервісу та якісний кінцевий результат роботи!
Рекомендую клініку "Естет", індивідуальний підхід, професійні лікарі і все на найкращому рівні!
Яна ИгнаткоЯна Игнатко
14:46 25 May 21
Рекомендую! Хороші спеціалісти, привітні адміністратори!Стоматолог Ігор Анатолійович- професіонал, просто чудовий лікар!
Юлія ПалюкЮлія Палюк
13:33 19 May 21
Як завжди все на вищому рівні Дякую вам що можу довірити вас всю свою родину
Прийшла до лікаря по рекомендації друга. Дуже задоволена результатом роботи. Микола Васильович поставив мені три цирконієві коронки. Все дуже комфортно. Коронки на другий день вже як "рідні". Головне — не застрягає їжа (я цього дуже боялась). Ціна така ж як і в інших стоматологів.
js_loader

Записатись на прийом до лікаря

    Call Now Button