Як потрапити на прийом до лікаря?

Ви можете записатись на прийом до спеціаліста безпосередньо в клініці, зателефонувавши за телефоном або, заповнивши спеціальну форму на сайті. Ми зв’яжемось з Вами в найкоротший термін.

Як часто потрібно робити гігієнічну чистку зубів?

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує користуватись послугами спеціаліста мінімум 2 рази на рік, за умови, що у Вас немає ніяких захворювань ротової порожнини. При запаленні пародонту процедуру потрібно проводити 3-4 рази на рік. Для дітей професійну чистку необхідно повторювати кожних три місяці.

З якого віку потрібно робити гігієнічну чистку?

Слідкувати за гігієною порожнини рота потрібно з моменту прорізування зубів. Професійну чистку рекомендовано розпочинати з 3-х років.

Чи можна в Вашій клініці вживити імпланти?

Так, лікарі нашої клініки спеціалізуються на вживленні імплантів. Всі умови обговорюються окремо у кожному конкретному випадку, для цього необхідно записатись на консультацію.

З якого віку можна встановлювати брекети?

Рекомендується встановлювати брекет-систему після того, як будуть сформовані верхівки коренів постійних зубів. Таке лікування проводиться з 12-13 років.

Чи обов’язково необхідно відновлювати відсутні зуби?

Так, відсутні зуби необхідно відновлювати. Це пов’язано з наступним впливом на інші зуби, а саме перенавантаженням, зміною положення, стиранням або розхитуванням, дискомфортом при жуванні та ранньою втратою тих, які залишились.

Як часто можна відбілювати зуби?

Процедуру відбілювання зубів необхідно проводити кожних 2 роки. Саме цей термін зможе максимально закріпити отриманий результат.

Чи всі зуби можна відбілити під час проведення процедури?

Ні, відбілюванню не підлягають депульповані зуби, тобто ті, у яких видалено нерв. Решта зубів можна відбілити під час процедури.

Який вид протезування зубів найкращий?

В сучасній стоматології існують багато видів протезування, які можна поділити на зйомні та незйомні. До останніх відносяться коронки, мости, вініри та накладки. Найкращим видом протезування буде той, який підходить саме Вам. Дозвольте нашим лікарям самостійно оцінити ситуацію і знайти найбільш оптимальне рішення по усунення Вашої стоматологічної проблеми самостійно.

Чи є у Вашій клініці дитяче відділення стоматології?

Так, ми надаємо повний спектр професійних послуг дитячої стоматології. Наші спеціалісти мають великий досвід роботи з найменшими пацієнтами.

Call Now Button