Імплантація передньої групи зубів

Детальніше

🤷‍♂️ Чим же відрізняється від імплантацій в інших ділянках ротової порожнини?
Передня група зубів – це зона підвищених естетичних вимог, вона завжди на виду. Будь-які, навіть мікроскопічні недоліки, тут будуть помічені вже відразу, а тому відповідальність на лікаря лягає максимальна.
Для пришвидшення процедури імплантації та досягнення максимального естетичного результату, ми проводимо видалення зуба з одномоментною імплантацією і протезуванням тимчасовою коронкою. Тимчасову коронку ми відразу фіксуємо. Таким чином ми зберігаємо кісткову тканину та естетичну складову вашої усмішки.

🙄 А як бути, коли переднього зуба вже нема, ходити з діркою у роті та не усміхатись?
Щоб пацієнт не ходив соромлячись своєї усмішки, ми встановлюємо замість коронки “тимчасовий зуб”, що фіксується на сусідніх зубах і не пошкоджує при цьому м’яких тканин. Цей тимчасовий протез добре заповнює місце відсутнього зуба і робить усмішку нормальною.

🤔 Кісткова пластика в передній ділянці теж потрібна?
Щоб зберегти час і форму ясен імплантація проводиться одномоментно з кістковою пластикою.

🤓 Рекомендації по догляду за імплантатами в передньому відділі?
До шести тижнів намагайтесь не навантажувати імплантат. Повноцінний догляд за ротовою порожниною після імплантації практично нічим не відрізняється від повсякденних процедур, які рекомендовані стоматологами. Єдина відмінність полягає у відвідувані гігієніста раз на 3 місяці.

Call Now Button