Імплантація зубів німецькими імплантами K3Pro

Детальніше

Імплантація зубів – це заміщення відсутнього зуба його аналогом, зубним імплантатом. Він зроблений зі сплаву металів, біосумісний із клітинами організму і легко приживляється в кістковій тканині.
Імплантація це найбільш прогресивний спосіб відновлення втрачених зубів. Саме зубні імплантати дозволяють отримати максимальний рівень комфорту для пацієнта, у порівнянні з усіма іншими видами зубних протезів.


Німецький імплант K3Pro Surе

Німецькі імпланти K3Pro є інноваційними системами найвищого рівня. Компанія займається розробками стоматологічних продуктів, вже понад 20 років.
Імпланти K3Pro є чудовими конструкціями для відтворення відсутніх зубів. Конструкція імплантатів K3Pro дозволяє зробити найточніше прилягання з абатментом. Цей фактор значно знижує навантаження на елемент, завдяки чому знижується ризик рухливості імплантату і відповідно збільшується довговічність.

Імпланти K3Pro Sure мають компресійне різблення. Цей фактор робить їх більш стабільними в кістковій тканині.
Матеріал імплантатів K3Pro – медичний титан. Біологічно інертний матеріал відповідає за функції натурального кореня зуба, що дозволяє надійно зафіксувати імплантат в кістковій тканині. 


Імпланти K3Pro Surе

Переваги імплантатів K3Pro:
1. Імплантати K3Pro відрізняються величезною міцністю і якістю, що дозволяє їм служити пацієнтові тривалий період, забезпечує легкість і комфорт при жуванні.
2. Конструкції виготовлені зі спеціального титанового сплаву, який широко використовується в медицині. Цей матеріал ідеально приймається організмом і практично ніколи не провокує відторгнення.
3. Імплантати оснащені спеціальним покриттям і обробкою з кислоти, яка забезпечує шорсткість поверхні.
4. Установка проходить у швидкі терміни, не є надто тривалою процедурою.

Чому імплантація у нас?
Тому що ми обрали найкращі світові системи. Наша цінність – це якість!

Call Now Button