Імплантати Straumann

Детальніше
Зміст

👌Зубні імплантати — це інноваційне та популярне рішення для заміщення відсутніх зубів. Ми використовуємо системи імплантації зубів Straumann завдяки їхньому високому рівню успіху, швидкому часу загоєння та здатності допомагати пацієнтам із різними захворюваннями зубів, щоб відновити їхню посмішку та самооцінку.


🔝 Імплантати Straumann.
💯 Це, мабуть, найпопулярніший доступний бренд зубних імплантатів. Інноваційний швейцарський бренд, який випромінює якість, точність, міцність, клінічний успіх та гнучкі протоколи лікування.

➡Завдяки великій підтримці клінічних досліджень та доказів для досягнення успіху, Straumann пропонує найбільш широко задокументовану, клінічно перевірену та перевірену практикою імплантаційну систему, доступну на ринку.

✔ Довіра до їхньої продукції змусила Straumann надати довічні гарантії для багатьох продуктів. Імплантати Straumann – це ім’я, яке стоматологи по всій земній кулі знають і якому довіряють.


ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ


  Для їх виробництва використовуються запатентовані матеріали та технології:

  ☑ Чистий титан 4 класу без домішок;
  ☑ Роксолід – сплав титану (85%) і цирконію (15%);
  ☑ SLA і SLActive – активна поверхня імплантату сприяє швидшій остеоінтеграції (злиття з щелепною кісткою), що дозволяє скоротити час загоєння;
  ☑ Імплантати з твердої кераміки – ідеально біосумісний матеріал. Ця система найкраще підходить для естетичних випадків, що вимагають дуже природного результату.


  Напишіть нам у Viber, Telegram, WhatsApp


  Які типи систем імплантації зубів Straumann доступні?

  🖋 Виділяють три види швейцарських імплантатів зубів Straumann, які призначені для різних випадків дентальної імплантації:
  ▪ Standard – найчастіше застосовується для одномоментної імплантації. Їх характерною особливістю є подовжена стрижнева шийка, що забезпечує просвіт між навколишніми м’якими тканинами та штучною конструкцією;
  ▪ Standard Plus – як правило, застосовують для імплантації передніх зубів, вони більш естетичні на вигляд і мають підвищену здатність до загоєння, що практично виключає ускладнення після імплантації;
  ▪ Tapered Effect – мають схожі з природними параметри альвеоли, що дозволяє прискорити адаптацію імплантату і зводять до мінімуму можливість неприйняття стороннього тіла; дану операцію можна проводити навіть при цукровому діабеті, гепатиті, палінні.

  👉 Унікальність Straumann імплантатів полягає в тому, що спеціальні пори дають можливість кістковій тканині рости вглиб імплантату. Так, він міцно фіксується в тканини, при цьому не підвищуючи чутливість і зовні не виділяючись від інших зубів.

  😬Вартість імплантатів “Штрауман” значно вища, ніж продукція інших брендів, проте вона повністю виправдана якістю, ефективністю і довговічністю.


  🦷Існує ряд окремих переваг, завдяки яким зубні імплантати Straumann завоювали не тільки ринок зуботехнічних виробів, а й симпатії великої кількості вдячних клієнтів. До таких переваг можна віднести:
  ✅ Універсальність. Діапазон готових виробів дозволяє виконати індивідуальний підбір конструкцій для кожного пацієнта
  ✅ Простота вибору та установки. Будь-яке випускається виріб без праці встановлюється в потрібному ділянці ротової порожнини, а його експлуатація відрізняється високим рівнем комфорту
  ✅ Надійність. Ті матеріали, з яких виготовляють зубні протези Straumann, відрізняються не тільки високим рівнем біосумісності, а й міцністю, яка не підведе людину навіть при підвищених навантаженнях на імплантат.

  👍 Вибираючи імплантати «Штрауман», ви можете бути абсолютно впевнені в їхній якості. Straumann поверне вашій посмішці природну красу, а наші фахівці зроблять все, щоб процес лікування був комфортним.


  Приклади наших робіт


  GOOGLE  ВІДГУКИ

  Tetiana SieniahinaTetiana Sieniahina
  11:15 19 Oct 23
  Лікувала зубки дитині уві сні. Дуже довго шукали клініку по багатьох параметрах, зупинились на Сливочці і залишились дуже задоволені. Від спілкування з адміністраторами до самого результату лікування все дуже добре. Рекомендую цю клініку
  Ivanna KurutsIvanna Kuruts
  14:48 28 Jul 23
  Знайшла цю клініку в інстаграмі, після відвідування залишилась задоволена. Взяли до уваги те, що їду з-за кордону і полікували за 3 дні 11 зубів, що в часових рамках вийшло навіть краще ніж я очікувала:)) дуже милі дівчатка на рецепції, а кожен з лікарів мінімум 5 разів за прийом запитував про моє самопочуття🥰
  Наталія КішНаталія Кіш
  16:01 05 Jul 23
  MNKH UzhgrodMNKH Uzhgrod
  16:00 05 Jul 23
  Viktoria KvitovszkaViktoria Kvitovszka
  16:39 14 Feb 22
  Найкраща команда! Дуже щасливі що мали змогу лікуватись в даній стоматології💜
  едик сокачедик сокач
  12:37 27 Aug 21
  Дякуємо за професійну роботу.Всім рекомендуємо.Виший клас❤️
  Чудова клініка, в якій працюють професіонали своєї справи, застосовуючи новітні засоби стоматології. Кожен лікар виконує свій етап лікування сумлінно і професійно. Велика вдячність Михайлу Михайловичу та Ігорю Анатолієвичу ! Ви справжні професіонали, чуйні і людяні . В клініці прекрасна атмосфера, ідеальна чистота і чудове відношення до пацієнтів. Завдяки Вам посмішки сяють красою і здоров ям!
  Звернулась в клініку "Естет" по рекомендації і залишилась дуже задоволена.Весь персонал клініки професіонали своєї справи. Відчувається що люди не просто працюють щоб працювати, а із задоволенням виконують свою роботу.До пацієнтів ставляться з повагою і турботою, що дійсно приємно вражає.Дуже вдячна всім співробітникам даного медичного закладу і безсумнівно рекомендуватиму клініку "Естет" всім своїм близьким, друзям та всім людям, кому подобається високий рівень сервісу та якісний кінцевий результат роботи!
  Рекомендую клініку "Естет", індивідуальний підхід, професійні лікарі і все на найкращому рівні!
  Яна ИгнаткоЯна Игнатко
  14:46 25 May 21
  Рекомендую! Хороші спеціалісти, привітні адміністратори!Стоматолог Ігор Анатолійович- професіонал, просто чудовий лікар!
  Юлія ПалюкЮлія Палюк
  13:33 19 May 21
  Як завжди все на вищому рівні Дякую вам що можу довірити вас всю свою родину
  Прийшла до лікаря по рекомендації друга. Дуже задоволена результатом роботи. Микола Васильович поставив мені три цирконієві коронки. Все дуже комфортно. Коронки на другий день вже як "рідні". Головне — не застрягає їжа (я цього дуже боялась). Ціна така ж як і в інших стоматологів.
  js_loader

  Звертайтесь до нас у Facebook та Instagram

  Call Now Button