Імплантати Straumann

Детальніше

👌Зубні імплантати – це інноваційне та популярне рішення для заміщення відсутніх зубів. Ми використовуємо системи імплантації зубів Straumann завдяки їхньому високому рівню успіху, швидкому часу загоєння та здатності допомагати пацієнтам із різними захворюваннями зубів, щоб відновити їхню посмішку та самооцінку.

🔝 Імплантати Straumann.
💯 Це, мабуть, найпопулярніший доступний бренд зубних імплантатів. Інноваційний швейцарський бренд, який випромінює якість, точність, міцність, клінічний успіх та гнучкі протоколи лікування.

➡Завдяки великій підтримці клінічних досліджень та доказів для досягнення успіху, Straumann пропонує найбільш широко задокументовану, клінічно перевірену та перевірену практикою імплантаційну систему, доступну на ринку.

✔ Довіра до їхньої продукції змусила Straumann надати довічні гарантії для багатьох продуктів. Імплантати Straumann – це ім’я, яке стоматологи по всій земній кулі знають і якому довіряють.

Для їх виробництва використовуються запатентовані матеріали та технології:

☑ Чистий титан 4 класу без домішок;
☑ Роксолід – сплав титану (85%) і цирконію (15%);
☑ SLA і SLActive – активна поверхня імплантату сприяє швидшій остеоінтеграції (злиття з щелепною кісткою), що дозволяє скоротити час загоєння;
☑ Імплантати з твердої кераміки – ідеально біосумісний матеріал. Ця система найкраще підходить для естетичних випадків, що вимагають дуже природного результату.

Які типи систем імплантації зубів Straumann доступні?

🖋 Виділяють три види швейцарських імплантатів зубів Straumann, які призначені для різних випадків дентальної імплантації:
▪ Standard – найчастіше застосовується для одномоментної імплантації. Їх характерною особливістю є подовжена стрижнева шийка, що забезпечує просвіт між навколишніми м’якими тканинами та штучною конструкцією;
▪ Standard Plus – як правило, застосовують для імплантації передніх зубів, вони більш естетичні на вигляд і мають підвищену здатність до загоєння, що практично виключає ускладнення після імплантації;
▪ Tapered Effect – мають схожі з природними параметри альвеоли, що дозволяє прискорити адаптацію імплантату і зводять до мінімуму можливість неприйняття стороннього тіла; дану операцію можна проводити навіть при цукровому діабеті, гепатиті, палінні.

👉 Унікальність Straumann імплантатів полягає в тому, що спеціальні пори дають можливість кістковій тканині рости вглиб імплантату. Так, він міцно фіксується в тканини, при цьому не підвищуючи чутливість і зовні не виділяючись від інших зубів.

😬Вартість імплантатів “Штрауман” значно вища, ніж продукція інших брендів, проте вона повністю виправдана якістю, ефективністю і довговічністю.

🦷Існує ряд окремих переваг, завдяки яким зубні імплантати Straumann завоювали не тільки ринок зуботехнічних виробів, а й симпатії великої кількості вдячних клієнтів. До таких переваг можна віднести:
✅ Універсальність. Діапазон готових виробів дозволяє виконати індивідуальний підбір конструкцій для кожного пацієнта
✅ Простота вибору та установки. Будь-яке випускається виріб без праці встановлюється в потрібному ділянці ротової порожнини, а його експлуатація відрізняється високим рівнем комфорту
✅ Надійність. Ті матеріали, з яких виготовляють зубні протези Straumann, відрізняються не тільки високим рівнем біосумісності, а й міцністю, яка не підведе людину навіть при підвищених навантаженнях на імплантат.

👍 Вибираючи імплантати «Штрауман», ви можете бути абсолютно впевнені в їхній якості. Straumann поверне вашій посмішці природну красу, а наші фахівці зроблять все, щоб процес лікування був комфортним.

Дізнатись чи може імплантат зміститися після операції можна ось тут 👉чи може імплантат зміститися після операції?

Call Now Button