Invisalign – елайнери

Детальніше

😁 Всі ми хочемо мати чудові зуби, але з різних причин багато людей не відчувають впевненості у своїх посмішках. Наслідки можуть завдати соціальну та психологічну шкоду, то чому ж більшість людей не хочуть вилікувати свої непривабливі усмішки?
🤐 Виявляється, однією з головних для вас причин є страх перед традиційними брекетами.
Що ж не важко зрозуміти, чому!
😒 Попри те, що кінцевий результат – красива усмішка, традиційні металеві брекети подобаються не кожному.

👍 На щастя, існує альтернатива традиційним брекетам, така як елайнери Invisalign. Давайте з вами розглянемо найпоширеніші питання про Invisalign та розповімо все, що вам потрібно знати.

🆕 Invisalign-елайнери – це сучасне рішення для випрямлення зубів за допомогою прозорих кап. Прозорі, гладкі і міцні капи виготовляється індивідуально на замовлення для кожного пацієнта індивідуально.

🆒 Invisalign випрямляє зуби, використовуючи серію чітких, спеціальних, знімних фіксаторів. Середній час лікування становить від 6 до 18 місяців.

📋 Як відбувається лікування?

𝟙 Для початку необхідно переконатись, що Invisalign підходить саме вам, це скаже ортодонт на першому прийомі, після того, як огляне ротову порожнину. Якщо відповідь позитивна, в клініці виконуються цифрове сканування зубів і фотографії.
𝟚 У лабораторії проєктується 🖥 3D-модель. Наш досвідчений спеціаліст буде працювати з вами, щоб налаштувати вашу програму Invisalign, яка використовує програмне забезпечення з технологією 3D Imaging, що дозволяє віртуально переглянути ваш теперішній прикус, а також те як ваша власна посмішка пристосується до Invisalign протягом лікування. Це цінний стимул для вас і показує, чого можна очікувати.
𝟛 По тривимірній моделі виготовляються капи, які ви кожні два тижні змінюєте на нові (вам видається спеціальний набір таких кап), який повільно випрямляє ваші зуби в правильне положення.
𝟜 Перший результат буде помітний вже через 📅 4-5 тижнів.

🤔Як користуватись Invisalign щодня?

Ви носите Invisalign 22 години на добу, в тому числі 😴 під час сну. Час лікування для всіх пацієнтів різний, все залежить від вашої конкретної ситуації. Коли ви носите Invisalign, ви можете знімати капи, щоб поїсти та почистити зуби, на відміну від звичайних брекетів. Також ви можете продовжувати їсти те що і завжди, однак якщо ви любитель ☕ кави чи 🚬курите, то помітите, що з часом елайнери жовтіють разом із зубами, роблячи невидимий пластик більш помітним. Щоб цього уникнути, обмежуйте споживання кави, коли це можливо, та добре доглядайте за своїми зубами. Нагадуємо, що паління – це шкідливо.

➕ Переваги Invisalign

Invisalign мають чудовий зовнішній вигляд, ніхто їх не помітить. Ви можете знімати елайнери під час приймання їжі та чищення зубів. Промиваєте капи теплою водою, чистите звичайною зубною щіткою – ось і весь догляд. Їх зручно носити. Хоча Invisalign спочатку може спричиняти легкий дискомфорт, проте вони набагато зручніші, за традиційні брекети. ✅ Матеріал, з якого виготовлено Invisalign гіпоалергенний, він не викликає алергій.

➖ Недоліки Invisalign

Існують два недоліки при застосуванні Invisalign:
𝟙 Клінічні показання. Через те, що елайнери мають обмежений функціонал, для деяких випадків підходять тільки традиційні брекети.
𝟚 Пацієнт повинен бути дисциплінованим. Можливість виймати капи – це і плюс, і мінус. Основна причина невдалого лікування Invisalign в першу чергу пов’язана з відсутністю у пацієнта дотримання правил носіння вирівнювачів. Якщо, крім часу який витрачаєте на приймання їжі та чищення зубів, не збираєтеся носити капи необхідні 22 години на день, то ваше лікування може дати не найкращі результати.

🤔 Чи можете ви перейти на Invisalign із традиційних брекет-систем?
Так, звичайно це можливо, але перед тим, як приймати таке рішення, необхідна консультація з вашим ортодонтом, для того, щоб визначити найкращий для вас план лікування. Як вже згадувалось вище, все залежить від вашої конкретної ситуації.

✔ Якщо ви шукаєте спосіб виправити викривлені або неправильно вирівняні зуби без клопоту або традиційних брекет-систем, Invisalign-елайнери є ідеальним рішенням у багатьох випадках. Це не лише покращення вашої посмішки, але і загальне здоров’я порожнини рота. Саме тому дуже важливо знайти надійних спеціалістів таких як в нашій стоматологічній клініці 👉 “ЕСТЕТ”.

🔝 Ми – сертифіковані представники в місті Ужгороді, які можуть змінити вашу усмішку цими сучасними прозорими елайнерами. Наші ортодонти займаються лікуванням на професійному рівні та готові гарантувати вам результат, яким ми будемо пишатись і ви точно залишитесь задоволені.

👌 Invisalign-елайнери – ви самі обираєте кому розказати про те, що ваші зуби вирівнюються.

Call Now Button