Коронки на молочні зуби

Детальніше
Сливка Роксолана Тарасівна – Коронки на молочні зуби

🦷 Що саме являють собою дитячі коронки для зубів?

👑Коронки допомагають зберегти зруйновані карієсом молочні зуби до появи постійних. Як і їхні дорослі аналоги, дитяча стоматологічна коронка – це зубо-зберігаюче покриття, прикріплене до молочного зуба з метою відновлення його початкової форми та функцій, поки він не буде готовий випасти самостійно.

👍 Перевіреним матеріалом для дитячих зубних коронок є нержавіюча сталь. Цей матеріал використовувався протягом багатьох років і має багато досліджень щодо його ефективності.

✅ Якщо зовнішній вигляд нержавіючої сталі не подобається батьками та пацієнтові, можливе використання білої керамічної або цирконієвої коронки.

😬 Якщо порожнина зуба інфікована, то спочатку виконують лікування пульпіту, щоб зняти біль і захистити молочний зуб від занадто ранньої втрати. Після лікування кореневих каналів дитини встановлюється дитячої зубна коронка.

❕ Важливість молочних зубів.

Виконують роль тримачів для постійних зубів.
Допомагають направити наступні постійні зуби на місце.
Також необхідні для правильного розвитку мовлення та здатності пережовувати їжу.

🤔 Чому замість коронки стоматолог не може встановити пломбу?
Відновлення молочних зубів лише пломбами ускладнюється через невеликі розміри зубів. Якщо карієс вразив досить велику поверхню зуба, лікування передбачає видалення не тільки інфікованої ділянки, але і певної навколишньої структури зуба для забезпечення відсутності бактерій всередині.

🔍 Саме тому, може залишитися недостатньо натуральної структури зуба для забезпечення його міцності. У цьому випадку пломба буде недостатньо міцною, і може призвести до зламання зуба або утворення іншого карієсу навколо пломби. Зубна коронка покриває весь зуб і виконує функцію шолома, щоб протистояти жувальному навантаженню, шліфуванню, кусанню та іншим стресам, які діти завдають на зуби.

😮 Часто дорослі чують “зубна коронка” і переживають, що процедура така ж трудомістка, як і встановлення коронки на дорослий зуб. Стоматологічні коронки для дітей виготовлені заздалегідь, є стандартними і розміщуються за один прийом. На щастя, процедура накладання зубної коронки на молочний зуб дуже схожа на встановлення пломби.

👧 Дитячі коронки на молочні зуби встановлюються при наявності показань:
1. Тверді тканини зуба зруйновані карієсом більш ніж на 50%.
2. Є проблеми, що перешкоджають нормальному розвитку емалі.
3. Механічні пошкодження зуба в результаті травми.
4. Коронка на молочний зуб дитині може знадобитися після депульпування.

🤔 Що слід очікувати після процедури встановлення зубної коронки у моєї дитини?
Нормально, якщо ваша дитина відчуває певний дискомфорт, спричинений подразненням м’яких тканин навколо зуба, протягом 24 годин після процедури. Звичайні знеболювальні допоможуть при дискомфорті.
Діткам дуже подобаються зазвичай їхні коронки, вони радіють залізному піратському зубу.

📋 Що ви можете зробити, щоб уникнути потреби в дитячих коронках?

Стоматологічний догляд за здоров’ям повинен починатися з прорізуванням першого зубу, і необхідно обов’язково навчити своїх дітей добрим стоматологічним звичкам. Просто чищення зубів двічі на день допоможе уникнути необхідності мати коронки на дитячих зубах.

Стоматологічний догляд за здоров’ям повинен починатися з прорізуванням першого зубу, і необхідно обов’язково навчити своїх дітей добрим стоматологічним звичкам. Просто чищення зубів двічі на день допоможе уникнути необхідності мати коронки на дитячих зубах.

✔ Щоб отримати відповіді на всі ваші запитання та чудову дитячу стоматологічну допомогу в Ужгороді, зверніться в клініку “ЕСТЕТ”! Навіть якщо зуби вашої дитини здорові, ми можемо допомогти з профілактичними заходами, щоб ви та ваша дитина впевнено усміхалися.

Дізнатись як підготувати дитину до візиту у стоматологічну клініку можна клікнувши ось тут 👉як підготувати дитину до візиту у стоматологічну клініку

Call Now Button