Що варто знати перед встановленням імплантатів?

Детальніше
На що звернути увагу перед встановленням імплантатів?

1.🧬 Матеріал.
Всі сучасні імплантати виготовляються із титанового сплаву, який найбільш біосумісний з людськими тканинами. Однак деякі виробники використовують титан з домішками, які призводять до ускладнень після встановлення імплантату людині. Саме тому впевніться в тому що імплантат який вам будуть встановлювати виготовлений з чистого титану Grade-4.

2.⚙Поверхня.
Наявність фосфорового, фторового чи кальцієвого покриття підвищує показники зростання імплантату з кісткою та дає довготривалі результати. Саме тому краще обрати імплантат зі спеціальним покриттям для кращої остеоінтеграції.
Також кращим варіантом буде наявність шорсткої поверхні. Мікропористість покращує стабільність приживання імплантату, а також сприяє більш активній поведінці клітин остеобластів, які продукують кісткову тканину.

3.🔩Дизайн різьби.
Варто звернути увагу і на макродизайн. Доведено що наявність мікроскопічних борозд (окрім основної різьби) сприяє швидкому формуванню кістки навкруг імплантату. До того ж подвійна різьба дозволяє імплантологу коригувати кут нахилу імплантату для досягнення кращої естетики.

4.🦷Естетика.
Недопустимим є виділення імплантату на фоні зубного ряду, просвічування крізь ясно, а також оголення його шийки. Для того, щоб цього не трапилось, необхідно якісно підібрати всі складові конструкції: імплантат-аббатмент-коронка.

🤔 Отже, імплантати якої фірми найкращі?
🖊Чіткої відповіді на це запитання ми дати не можемо. Найкращий імплантат для одного клінічного випадку може зовсім не підійти для іншого.

👍Найкращим рішенням є знайти хорошого стоматолога-імплантолога, адже результат вашого лікування залежить в першу чергу від досвіду спеціаліста та від того наскільки він хороший в цій галузі.

✔Хороший спеціаліст знає з якою фірмою виробником він легше доб’ється потрібного результату та порадить вам що краще обрати.

Call Now Button