Седація

Детальніше
Седація

👶Ваша дитина відчуває занадто сильний дискомфорт при відвідуванні стоматології? Вона взагалі відмовляється відвідати стоматолога через непереборний страх? Вирішення є – седація закисем азоту.

🤿Що таке седація?
Седація – це занурення пацієнта в розслаблений стан. Під час процедури пацієнт залишається у свідомості, при цьому зберігаються всі рефлекси, рівномірне дихання, адекватна реакція на події.

🎈Що таке закис азоту?
Закис азоту – інертний газ з ледь відчутним солодкуватим запахом, в суміші з киснем він забезпечує найбезпечнішу і нешкідливу для пацієнта седативну (заспокійливу) дію на нервову систему.

⚛Як вводиться закис азоту?
Закис азоту вводиться зі спеціального апарату за допомогою масочки, що зручно одягається на ніс. Пацієнт вдихає суміш, що складається з закису азоту і кисню в пропорціях не вище 70 на 30 відсотків. Пристрій має електронну систему управління, тому точно розраховує співвідношення компонентів і необхідну кількість суміші. Також в апараті передбачена спеціальна система захисту, тому не варто боятись збоїв під час процедури.

💁‍♂️Які покази до процедури?
🔵сильний страх перед стоматологічними маніпуляціями;
🔵тривале лікування;
🔵перше лікування у стоматолога, що дозволяє сформувати стереотип «нестрашного лікування» у дитини;
🔵підвищений «блювотний рефлекс».

🙅‍♂️Які протипоказання до процедури?
🔴коли дитина не готова до співпраці
🔴психічні розлади;
🔴захворювання легень;
🔴утруднене носове дихання;
🔴вагітність.

❗ Звертаємо Вашу увагу, що процедура седації може потребувати певної підготовки, про яку розкаже лікар під час консультації.

Дізнатись як підготувати дитину до візиту у стоматологічну клініку можна клікнувши ось тут 👉як підготувати дитину до візиту у стоматологічну клініку.

Call Now Button