Як підготуватись до імплантації зубів?

Детальніше

ℹ Перед проведенням будь-якого хірургічного втручання, необхідна підготовка. Варто якісно підготуватись до проведення імплантації, щоб виключити виникнення небажаних наслідків. Підготовка потрібна не тільки лікарю, але і пацієнту!

Ми розповімо, що саме необхідно зробити вам 👇

❔ Що робити перед операцією?

Якщо всі етапи лікування та планування дати проведення імплантації пройдено, залишається тільки одне – відпочити, довіритись та прийти в клініку.

🍲 Що вам поїсти перед імплантацією?!

Бажано їсти за 2 годин до операції, їжа не повинна бути важкою (краще виключити жирне, смажене та солоне). Харчування повинне бути збалансоване, щоб організм отримував всі необхідні елементи та вітаміни. Пити краще звичайну воду.

Постарайтесь відмовитись від шкідливих звичок, за декілька тижнів до операції. Це необхідно для стабільного артеріального тиску, нормальної роботи серцево-судинної системи та кровообігу в процесі операції.

😁 Підтримуйте гігієну ротової порожнини.

Після проведення, профілактичної гігієни порожнини рота, пацієнт повинен самостійно стежити за чистотою своїх зубів. Перед походом до стоматології бажано почистити зуби щіткою, та прополоскати рот антисептичним ополіскувачем, щоб зменшити кількість мікроорганізмів.

⌚ Коли прийти в клініку?

Краще прийти  трохи заздалегідь призначеного часу.

🤒 Постарайтесь не захворіти.

Бережіть своє здоров’я перед імплантацією. Адже при ознаках ГРВІ, таку операцію як відкритий синус-ліфтинг доведеться ВІДКЛАСТИ, особливо якщо операції мала відбутись з використанням седації.

👍 Забезпечте собі комфортний та спокійний психологічний стан. Перед операцією дуже важливий саме настрій, позитивні емоції та впевненість в хорошому результаті. Дотримання простих рекомендацій, комплексна діагностика, а також кваліфікований лікар якому ви повністю довіряєте – є основними факторами для успішного проведення операції.

✔ Експерти  клініки “ЕСТЕТ” мають великий досвід роботи та знайдуть підхід до кожного пацієнта, пояснять необхідність виконуваних маніпуляцій, та дадуть відповіді на всі запитання, які вас цікавлять.

Дізнатись чи може імплантат зміститися після операції можна ось тут 👉чи може імплантат зміститися після операції?

Call Now Button