КЕРАМІЧНІ ВКЛАДКИ

Детальніше

🦷Зруйнований зуб – серйозна проблема, вирішити яку можна декількома способами, одним з яких є встановлення керамічної вкладки.


✍️ОСНОВНІ ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ВИБОРУ САМЕ ЦЬОГО ВИДУ РЕСТАВРАЦІЇ:

• Руйнування зуба більш як 40 %.
• Виконано депульпацію зуба, але збережено достатній обсяг тканини.
• Підвищене стирання зубної емалі.
• Необхідність відреставрувати зуби, які надалі служитимуть опорою для містків.


З самої назви можна зрозуміти з чого виготовлена вкладка. Надміцна кераміка являє собою мікропротез, який заміняє відсутню частину зуба. Міцність кераміки порівнюють з міцністю здорової зубної емалі, тому прослужать вони набагато довше звичайних пломб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

✔ ПЛЮСИ ВСТАНОВЛЕННЯ КЕРАМІЧНИХ ВКЛАДОК:

• Повноцінне відновлення зовнішнього вигляду зуба та його функціоналу.
• Вкладки не стираються як пломби, оскільки кераміка значно міцніша за композит.
• Вкладки не змінюють колір.
• За допомогою вкладок ліквідують навіть дуже великі порожнини в зубах.
• Керамічна вкладка внаслідок своєї незмінності триматиме прикус у правильному положенні.
• Пломба створюється лікарем безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта, що не завжди дає можливість виконати правильну анатомічну форму зуба. Вкладку ж виготовляють у зуботехнічній лабораторії за індивідуальними зліпками людини, що дає завжди ідеальне продовження натурального зуба, а значить і ефективне відновлення його жувальної поверхні.

Колір керамічної вкладки повністю збігається з відтінком натурального зуба та має його оптичні властивості (пропускає світло).

НАПИШІТЬ НАМ

👉ПРОЦЕС ВСТАНОВЛЕННЯ КЕРАМІЧНИХ ВКЛАДОК

• Для початку зуб необхідно підготувати, повністю видалити зруйновану тканину.
• Формується відбиток, який повторює форму зруйнованого зуба.
• Використання 3D моделювання дозволяє досягнути надвисокої точності – завдяки чому, пацієнт відчуватиме вкладку як свій власний зуб.
• Після виготовлення вкладка фіксується на площину зуба.

⚒Технологія фіксації керамічної вкладки виключає утворення щілин, за її краями, в які швидко проникають мікроорганізми, утворюючи карієс. У випадку встановлення великої пломби ця ймовірність існує.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

❗Також хочемо звернути вашу увагу на те, що вкладки використовуються у випадках реставрації жувальних зубів (молярів та премолярів) і не підходять для відновлення різців та іклів.

💪Керамічні вкладки це чудовий спосіб врятувати зруйнований зуб.

GOOGLE  ВІДГУКИ

Tetiana SieniahinaTetiana Sieniahina
11:15 19 Oct 23
Лікувала зубки дитині уві сні. Дуже довго шукали клініку по багатьох параметрах, зупинились на Сливочці і залишились дуже задоволені. Від спілкування з адміністраторами до самого результату лікування все дуже добре. Рекомендую цю клініку
Ivanna KurutsIvanna Kuruts
14:48 28 Jul 23
Знайшла цю клініку в інстаграмі, після відвідування залишилась задоволена. Взяли до уваги те, що їду з-за кордону і полікували за 3 дні 11 зубів, що в часових рамках вийшло навіть краще ніж я очікувала:)) дуже милі дівчатка на рецепції, а кожен з лікарів мінімум 5 разів за прийом запитував про моє самопочуття🥰
Наталія КішНаталія Кіш
16:01 05 Jul 23
MNKH UzhgrodMNKH Uzhgrod
16:00 05 Jul 23
Viktoria KvitovszkaViktoria Kvitovszka
16:39 14 Feb 22
Найкраща команда! Дуже щасливі що мали змогу лікуватись в даній стоматології💜
едик сокачедик сокач
12:37 27 Aug 21
Дякуємо за професійну роботу.Всім рекомендуємо.Виший клас❤️
Чудова клініка, в якій працюють професіонали своєї справи, застосовуючи новітні засоби стоматології. Кожен лікар виконує свій етап лікування сумлінно і професійно. Велика вдячність Михайлу Михайловичу та Ігорю Анатолієвичу ! Ви справжні професіонали, чуйні і людяні . В клініці прекрасна атмосфера, ідеальна чистота і чудове відношення до пацієнтів. Завдяки Вам посмішки сяють красою і здоров ям!
Звернулась в клініку "Естет" по рекомендації і залишилась дуже задоволена.Весь персонал клініки професіонали своєї справи. Відчувається що люди не просто працюють щоб працювати, а із задоволенням виконують свою роботу.До пацієнтів ставляться з повагою і турботою, що дійсно приємно вражає.Дуже вдячна всім співробітникам даного медичного закладу і безсумнівно рекомендуватиму клініку "Естет" всім своїм близьким, друзям та всім людям, кому подобається високий рівень сервісу та якісний кінцевий результат роботи!
Рекомендую клініку "Естет", індивідуальний підхід, професійні лікарі і все на найкращому рівні!
Яна ИгнаткоЯна Игнатко
14:46 25 May 21
Рекомендую! Хороші спеціалісти, привітні адміністратори!Стоматолог Ігор Анатолійович- професіонал, просто чудовий лікар!
Юлія ПалюкЮлія Палюк
13:33 19 May 21
Як завжди все на вищому рівні Дякую вам що можу довірити вас всю свою родину
Прийшла до лікаря по рекомендації друга. Дуже задоволена результатом роботи. Микола Васильович поставив мені три цирконієві коронки. Все дуже комфортно. Коронки на другий день вже як "рідні". Головне — не застрягає їжа (я цього дуже боялась). Ціна така ж як і в інших стоматологів.
js_loader

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

    Call Now Button