Онлайн консультація стоматолога

Детальніше
Онлайн консультація стоматолога – Естет
Зміст

Онлайн консультація стоматолога в ЕСТЕТ — це ваш перший крок до здорової усмішки. Це ідеальний варіант, коли візит до клініки неможливий, але ви хочете отримати відповіді на свої запитання або з’ясувати, чи потрібно терміново звертатися до лікаря.

📲 Коли вам може знадобитися онлайн консультація?


👉 Як записатися на консультацію?

☎Телефонуйте нам +38 066 221 7733.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ


  Напишіть нам у Viber, Telegram, WhatsApp


  Або звертайтесь до нас у Facebook та Instagram

  🕒 Як проходить консультація?

  ▪ Ви записуєтесь на консультацію.
  ▪ Наш лікар при потребі зв’яжеться з вами для уточнення деталей.
  ▪ Адміністратор попередить вас за 5 хвилин до початку.
  ▪ Лікар проведе консультацію, яка триватиме близько 60 хвилин.
  ▪ Після консультації ви зможете запланувати особистий візит у зручний для вас час.


  ❗️ Важливо

  Ми не ставимо діагнози онлайн і не проводимо лікування, але збираємо всю необхідну інформацію та можемо порекомендувати заходи для полегшення болю до вашого візиту до клініки.
  👉 Для детальнішої консультації, якщо у вас є панорамні знімки або дані комп’ютерної томографії, ви можете надіслати їх нам перед консультацією. Це дозволить лікарю краще підготуватися і надати вам інформовані рекомендації. Здоров’я вашої усмішки починається з ЕСТЕТ! 😊

  GOOGLE  ВІДГУКИ

  Tetiana SieniahinaTetiana Sieniahina
  11:15 19 Oct 23
  Лікувала зубки дитині уві сні. Дуже довго шукали клініку по багатьох параметрах, зупинились на Сливочці і залишились дуже задоволені. Від спілкування з адміністраторами до самого результату лікування все дуже добре. Рекомендую цю клініку
  Ivanna KurutsIvanna Kuruts
  14:48 28 Jul 23
  Знайшла цю клініку в інстаграмі, після відвідування залишилась задоволена. Взяли до уваги те, що їду з-за кордону і полікували за 3 дні 11 зубів, що в часових рамках вийшло навіть краще ніж я очікувала:)) дуже милі дівчатка на рецепції, а кожен з лікарів мінімум 5 разів за прийом запитував про моє самопочуття🥰
  Наталія КішНаталія Кіш
  16:01 05 Jul 23
  MNKH UzhgrodMNKH Uzhgrod
  16:00 05 Jul 23
  Viktoria KvitovszkaViktoria Kvitovszka
  16:39 14 Feb 22
  Найкраща команда! Дуже щасливі що мали змогу лікуватись в даній стоматології💜
  едик сокачедик сокач
  12:37 27 Aug 21
  Дякуємо за професійну роботу.Всім рекомендуємо.Виший клас❤️
  Чудова клініка, в якій працюють професіонали своєї справи, застосовуючи новітні засоби стоматології. Кожен лікар виконує свій етап лікування сумлінно і професійно. Велика вдячність Михайлу Михайловичу та Ігорю Анатолієвичу ! Ви справжні професіонали, чуйні і людяні . В клініці прекрасна атмосфера, ідеальна чистота і чудове відношення до пацієнтів. Завдяки Вам посмішки сяють красою і здоров ям!
  Звернулась в клініку "Естет" по рекомендації і залишилась дуже задоволена.Весь персонал клініки професіонали своєї справи. Відчувається що люди не просто працюють щоб працювати, а із задоволенням виконують свою роботу.До пацієнтів ставляться з повагою і турботою, що дійсно приємно вражає.Дуже вдячна всім співробітникам даного медичного закладу і безсумнівно рекомендуватиму клініку "Естет" всім своїм близьким, друзям та всім людям, кому подобається високий рівень сервісу та якісний кінцевий результат роботи!
  Рекомендую клініку "Естет", індивідуальний підхід, професійні лікарі і все на найкращому рівні!
  Яна ИгнаткоЯна Игнатко
  14:46 25 May 21
  Рекомендую! Хороші спеціалісти, привітні адміністратори!Стоматолог Ігор Анатолійович- професіонал, просто чудовий лікар!
  Юлія ПалюкЮлія Палюк
  13:33 19 May 21
  Як завжди все на вищому рівні Дякую вам що можу довірити вас всю свою родину
  Прийшла до лікаря по рекомендації друга. Дуже задоволена результатом роботи. Микола Васильович поставив мені три цирконієві коронки. Все дуже комфортно. Коронки на другий день вже як "рідні". Головне — не застрягає їжа (я цього дуже боялась). Ціна така ж як і в інших стоматологів.
  js_loader

  Приклади наших робіт


  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

  Call Now Button