ЗУБНІ ПРОТЕЗИ НА ІМПЛАНТАТАХ

Детальніше
При відсутності декількох зубів підряд чи всіх зубів на верхній, чи нижній щелепі, ми рекомендуємо установити зубні протези на імплантатах. Імплантація є одним з найбільш передових способів відновлення втрачених зубів. Після того, як імплантати зростаються з вашою кісткою, на них монтуються зубні протези, які мають максимальну схожість з натуральними зубами та можуть виконувати всі ті ж функції як і “натуральні” зуби.

Які переваги має конструкція:
 • надійна фіксація;
 • витримує велике жувальне навантаження;
 • зручність порівняно зі знімними протезами;
 • відносно невелика вартість;
 • підходить для верхнього і нижнього ряду зубів.

GOOGLE  ВІДГУКИ

Tetiana SieniahinaTetiana Sieniahina
11:15 19 Oct 23
Лікувала зубки дитині уві сні. Дуже довго шукали клініку по багатьох параметрах, зупинились на Сливочці і залишились дуже задоволені. Від спілкування з адміністраторами до самого результату лікування все дуже добре. Рекомендую цю клініку
Ivanna KurutsIvanna Kuruts
14:48 28 Jul 23
Знайшла цю клініку в інстаграмі, після відвідування залишилась задоволена. Взяли до уваги те, що їду з-за кордону і полікували за 3 дні 11 зубів, що в часових рамках вийшло навіть краще ніж я очікувала:)) дуже милі дівчатка на рецепції, а кожен з лікарів мінімум 5 разів за прийом запитував про моє самопочуття🥰
Наталія КішНаталія Кіш
16:01 05 Jul 23
MNKH UzhgrodMNKH Uzhgrod
16:00 05 Jul 23
Viktoria KvitovszkaViktoria Kvitovszka
16:39 14 Feb 22
Найкраща команда! Дуже щасливі що мали змогу лікуватись в даній стоматології💜
едик сокачедик сокач
12:37 27 Aug 21
Дякуємо за професійну роботу.Всім рекомендуємо.Виший клас❤️
Чудова клініка, в якій працюють професіонали своєї справи, застосовуючи новітні засоби стоматології. Кожен лікар виконує свій етап лікування сумлінно і професійно. Велика вдячність Михайлу Михайловичу та Ігорю Анатолієвичу ! Ви справжні професіонали, чуйні і людяні . В клініці прекрасна атмосфера, ідеальна чистота і чудове відношення до пацієнтів. Завдяки Вам посмішки сяють красою і здоров ям!
Звернулась в клініку "Естет" по рекомендації і залишилась дуже задоволена.Весь персонал клініки професіонали своєї справи. Відчувається що люди не просто працюють щоб працювати, а із задоволенням виконують свою роботу.До пацієнтів ставляться з повагою і турботою, що дійсно приємно вражає.Дуже вдячна всім співробітникам даного медичного закладу і безсумнівно рекомендуватиму клініку "Естет" всім своїм близьким, друзям та всім людям, кому подобається високий рівень сервісу та якісний кінцевий результат роботи!
Рекомендую клініку "Естет", індивідуальний підхід, професійні лікарі і все на найкращому рівні!
Яна ИгнаткоЯна Игнатко
14:46 25 May 21
Рекомендую! Хороші спеціалісти, привітні адміністратори!Стоматолог Ігор Анатолійович- професіонал, просто чудовий лікар!
Юлія ПалюкЮлія Палюк
13:33 19 May 21
Як завжди все на вищому рівні Дякую вам що можу довірити вас всю свою родину
Прийшла до лікаря по рекомендації друга. Дуже задоволена результатом роботи. Микола Васильович поставив мені три цирконієві коронки. Все дуже комфортно. Коронки на другий день вже як "рідні". Головне — не застрягає їжа (я цього дуже боялась). Ціна така ж як і в інших стоматологів.
js_loader

Основні кроки з встановлення зубного протеза на імплантатах:
 • Візуальний огляд лікарем.
 • Апаратна діагностика (КТ, створюється спеціальний шаблон для проведення імплантації за допомогою 3-D сканування щелепи).
 • Санація ротової порожнини (гігієна порожнини рота та лікування зубів).
 • Установка самих імплантатів (встановлення імплантатів та навантаження їх тимчасовим акриловим протезом).
 • Остеоінтеграція (процес приживлення імплантатів).
 • Встановлення постійних зубів (тимчасовий акриловий протез замінюється на стійку ортопедичну конструкцію).

НАПИШІТЬ НАМ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Проте, така методика не підходить для всіх. Вона має ряд протипоказань, наприклад: онкологічні захворювання; патології кровообігу; гострі інфекційні захворювання, СНІД, туберкульоз; цукровий діабет у стадії декомпенсації; вагітність і період лактації; імунодефіцитні стани, наявність алергічної реакції на медикаменти, що використовуються для місцевої та загальної анестезії.

Чому варто обрати клініку ЕСТЕТ?
 • Працюємо з найякіснішими матеріалами (ми є офіційними парнерами Straumann в Україні).
 • Ми застосовуємо цифрові технології в стоматології, такі як 3D-діагностика, виготовлення 3D-шаблонів для імплантів, CAD/CAM технології виготовлення індивідуальних абатментів і коронок.
 • Наша клініка надає повний спектр стоматологічних послуг, необхідних для зубної імплантації, в одному місці. Це суттєво економить Ваш час та спрощуємо лікування.

Важливо пам’ятати, що імплантація зубів — це довготривалий процес, який вимагає терпіння та дотримання всіх рекомендацій лікаря.

Зробити крок назустріч красивій усмішці дуже просто, для цього потрібно просто записатися на консультацію до наших спеціалістів.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

  Call Now Button