БЛЮВОТНИЙ РЕФЛЕКС

Детальніше
Додому » Новини » БЛЮВОТНИЙ РЕФЛЕКС
Блювотний рефлекс під час стоматологічного лікування – Естет
Зміст

Як впоратися з блювотним рефлексом на прийомі❓

Деякі пацієнти стикаються з проблемою блювотного рефлексу під час лікування зубів і не знають, як з цим боротися. Часто це стає причиною рідкісних відвідувань стоматолога. В реальності блювота, яка є нормальним захисним механізмом організму, не має жодної патології та стає лише наслідком впливу різних факторів.
БЛЮВОТНИЙ РЕФЛЕКС

НАПИШІТЬ НАМ

Які причини блювотного рефлексу під час лікування зубів❓

Сигнал про запуск захисної реакції надходить з певних структур головного мозку. Першопричиною можуть бути як фізичні, так і психологічні фактори. До перших належать дотик інструментів до слизової оболонки порожнини рота. Важливо зазначити, що реакція відторгнення є нормальною при потраплянні чужорідних тіл в рот.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


Як допомогти пацієнтам з блювотним рефлексом під час стоматологічного прийому❓

Перш за все, важливо знати, що нормальна реакція організму на подразники може стати проблемою під час стоматологічного лікування. Тому стоматолог повинен бути готовим зрозуміти причину блювотного рефлексу та допомогти пацієнту подолати цю проблему.

Одним з ефективних методів зменшення блювотного рефлексу є відволікання уваги пацієнта. Наприклад, прослуховування музики, перегляд фільму чи думки про приємні речі можуть допомогти забути про неприємні відчуття та знизити рівень стресу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ


Однак, в разі, якщо блювотний рефлекс має психологічний характер та є проявом дентофобії, важливо створити максимально комфортні умови для пацієнта. Це може означати поступове введення пацієнта в стоматологічний кабінет через консультацію, ознайомлення з процедурами та обладнанням.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

Стоматолог може запропонувати пацієнту пройти лікування «уві сні» під седацією. Застосування легкої седації при лікуванні зубів дозволить зменшити чутливість та уникнути проявів проблеми, при цьому залишаючи пацієнта при свідомості.

Якщо вам потрібна допомога в подоланні блювотного рефлексу під час стоматологічного лікування, зверніться до спеціалістів в ЕСТЕТ. Ми вам допоможемо!

GOOGLE  ВІДГУКИ

Tetiana SieniahinaTetiana Sieniahina
11:15 19 Oct 23
Лікувала зубки дитині уві сні. Дуже довго шукали клініку по багатьох параметрах, зупинились на Сливочці і залишились дуже задоволені. Від спілкування з адміністраторами до самого результату лікування все дуже добре. Рекомендую цю клініку
Ivanna KurutsIvanna Kuruts
14:48 28 Jul 23
Знайшла цю клініку в інстаграмі, після відвідування залишилась задоволена. Взяли до уваги те, що їду з-за кордону і полікували за 3 дні 11 зубів, що в часових рамках вийшло навіть краще ніж я очікувала:)) дуже милі дівчатка на рецепції, а кожен з лікарів мінімум 5 разів за прийом запитував про моє самопочуття🥰
Наталія КішНаталія Кіш
16:01 05 Jul 23
MNKH UzhgrodMNKH Uzhgrod
16:00 05 Jul 23
Viktoria KvitovszkaViktoria Kvitovszka
16:39 14 Feb 22
Найкраща команда! Дуже щасливі що мали змогу лікуватись в даній стоматології💜
едик сокачедик сокач
12:37 27 Aug 21
Дякуємо за професійну роботу.Всім рекомендуємо.Виший клас❤️
Чудова клініка, в якій працюють професіонали своєї справи, застосовуючи новітні засоби стоматології. Кожен лікар виконує свій етап лікування сумлінно і професійно. Велика вдячність Михайлу Михайловичу та Ігорю Анатолієвичу ! Ви справжні професіонали, чуйні і людяні . В клініці прекрасна атмосфера, ідеальна чистота і чудове відношення до пацієнтів. Завдяки Вам посмішки сяють красою і здоров ям!
Звернулась в клініку "Естет" по рекомендації і залишилась дуже задоволена.Весь персонал клініки професіонали своєї справи. Відчувається що люди не просто працюють щоб працювати, а із задоволенням виконують свою роботу.До пацієнтів ставляться з повагою і турботою, що дійсно приємно вражає.Дуже вдячна всім співробітникам даного медичного закладу і безсумнівно рекомендуватиму клініку "Естет" всім своїм близьким, друзям та всім людям, кому подобається високий рівень сервісу та якісний кінцевий результат роботи!
Рекомендую клініку "Естет", індивідуальний підхід, професійні лікарі і все на найкращому рівні!
Яна ИгнаткоЯна Игнатко
14:46 25 May 21
Рекомендую! Хороші спеціалісти, привітні адміністратори!Стоматолог Ігор Анатолійович- професіонал, просто чудовий лікар!
Юлія ПалюкЮлія Палюк
13:33 19 May 21
Як завжди все на вищому рівні Дякую вам що можу довірити вас всю свою родину
Прийшла до лікаря по рекомендації друга. Дуже задоволена результатом роботи. Микола Васильович поставив мені три цирконієві коронки. Все дуже комфортно. Коронки на другий день вже як "рідні". Головне — не застрягає їжа (я цього дуже боялась). Ціна така ж як і в інших стоматологів.
js_loader

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ


    Call Now Button