ДІАСТЕМА

Детальніше
Додому » Новини » ДІАСТЕМА

З плином часу людське тіло поступово еволюціонувало. Проте еволюція – не завжди призводить до ідеального вигляду. Відтак, деякі люди можуть стикатися з такою проблемою, як діастема. Це стан, коли між центральними різцями виникає проміжок. У цій статті ми розглянемо, що таке діастема, розкриємо її причини та наявні шляхи лікування.

Що таке діастема?

Діастема – це медичний термін, який означає наявність проміжку між зубами, зазвичай між центральними різцями. Її розмір варіюється в межах від декількох міліметрів до кількох сантиметрів. Хоча діастема може виникати між будь-якими зубами, найбільш поширена на верхній щелепі, нижня щелепа потерпає від даної патології досить рідко.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Діастема-приклад роботи

Причини появи діастеми.

Існує кілька причин, які можуть призвести до виникнення діастеми, а саме:
  • пародонтит;
  • невідповідність розмірів зубів і щелепи;
  • дефект вуздечки губ;
  • різного роду травматичні ушкодження;
  • аномальне розміщення зубів в ряду внаслідок генетичних факторів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Види діастеми.

Відомі два типи діастеми:
  • справжня — діагностується у дітей від 12 років та дорослих осіб. Оскільки прикус практично сформувався і зуби вже постійні, потрібне проведення спеціального лікування;
  • хибна — характерна для дітей в період зміни молочних зубів на постійні. Найчастіше така діастема виникає через те, що зуби мають різний розмір або форму, або через те, що ясна частина зубів знаходиться на різній висоті. Оскільки прикус не сформований, серйозне лікування не проводиться.

НАПИШІТЬ НАМ

Встановлення вінірів це один з найпоширеніших методів боротьби з діастемою. Одна з головних перваг вінірів полягає в тому, що вони не потребують значного відшліфування зуба. Це означає, що стоматолог може зберегти більшу частину природної структури зуба, зменшуючи ризик його подальшого пошкодження. Крім того, вініри можуть бути виготовлені в різних кольорах та відтінках, щоб забезпечити оптимальне співвідношення між зубами та щільним приляганням до ясен. Вініри накладаються на передні зуби таким чином, щоб перекрити щербинку. Вони дозволяють швидко і безболісно прибрати діастему і забезпечують привабливий естетичний вигляд вашим зубам.

Як правило, діастема не становить загрози для здоров’я, але може викликати естетичний дискомфорт. Щоб зрозуміти, як прибрати щілину між зубами та чи потрібно це взагалі робити, ми рекомендуємо обов’язково пройти консультацію стоматолога.

GOOGLE  ВІДГУКИ

Tetiana SieniahinaTetiana Sieniahina
11:15 19 Oct 23
Лікувала зубки дитині уві сні. Дуже довго шукали клініку по багатьох параметрах, зупинились на Сливочці і залишились дуже задоволені. Від спілкування з адміністраторами до самого результату лікування все дуже добре. Рекомендую цю клініку
Ivanna KurutsIvanna Kuruts
14:48 28 Jul 23
Знайшла цю клініку в інстаграмі, після відвідування залишилась задоволена. Взяли до уваги те, що їду з-за кордону і полікували за 3 дні 11 зубів, що в часових рамках вийшло навіть краще ніж я очікувала:)) дуже милі дівчатка на рецепції, а кожен з лікарів мінімум 5 разів за прийом запитував про моє самопочуття🥰
Наталія КішНаталія Кіш
16:01 05 Jul 23
MNKH UzhgrodMNKH Uzhgrod
16:00 05 Jul 23
Viktoria KvitovszkaViktoria Kvitovszka
16:39 14 Feb 22
Найкраща команда! Дуже щасливі що мали змогу лікуватись в даній стоматології💜
едик сокачедик сокач
12:37 27 Aug 21
Дякуємо за професійну роботу.Всім рекомендуємо.Виший клас❤️
Чудова клініка, в якій працюють професіонали своєї справи, застосовуючи новітні засоби стоматології. Кожен лікар виконує свій етап лікування сумлінно і професійно. Велика вдячність Михайлу Михайловичу та Ігорю Анатолієвичу ! Ви справжні професіонали, чуйні і людяні . В клініці прекрасна атмосфера, ідеальна чистота і чудове відношення до пацієнтів. Завдяки Вам посмішки сяють красою і здоров ям!
Звернулась в клініку "Естет" по рекомендації і залишилась дуже задоволена.Весь персонал клініки професіонали своєї справи. Відчувається що люди не просто працюють щоб працювати, а із задоволенням виконують свою роботу.До пацієнтів ставляться з повагою і турботою, що дійсно приємно вражає.Дуже вдячна всім співробітникам даного медичного закладу і безсумнівно рекомендуватиму клініку "Естет" всім своїм близьким, друзям та всім людям, кому подобається високий рівень сервісу та якісний кінцевий результат роботи!
Рекомендую клініку "Естет", індивідуальний підхід, професійні лікарі і все на найкращому рівні!
Яна ИгнаткоЯна Игнатко
14:46 25 May 21
Рекомендую! Хороші спеціалісти, привітні адміністратори!Стоматолог Ігор Анатолійович- професіонал, просто чудовий лікар!
Юлія ПалюкЮлія Палюк
13:33 19 May 21
Як завжди все на вищому рівні Дякую вам що можу довірити вас всю свою родину
Прийшла до лікаря по рекомендації друга. Дуже задоволена результатом роботи. Микола Васильович поставив мені три цирконієві коронки. Все дуже комфортно. Коронки на другий день вже як "рідні". Головне — не застрягає їжа (я цього дуже боялась). Ціна така ж як і в інших стоматологів.
js_loader

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

    Call Now Button