ЗУБНІ КОРОНКИ

Детальніше
Додому » Новини » ЗУБНІ КОРОНКИ

Стоматологічна 👑коронка являє собою ковпачок у повноцінній формі зуба. Відновлює зовнішній вигляд, структуру та міцність зруйнованого зуба. Коронку накладають і закріплюють на зуб, щоб повністю закрити його видиму частину, що знаходиться над лінією ясен пацієнта. Зазвичай вони не вимагають особливого догляду, крім регулярної належної гігієни ротової порожнини. Сьогодні стоматологи намагаються зберегти до останнього фундамент зуба – корінь і відреставрувати зуб навіть в тому випадку, якщо його коронкову частину частково або повністю зруйновано.


Напишіть нам у Viber, Telegram, WhatsApp


Або звертайтесь до нас у Facebook та Instagram

Вам може знадобитися коронка для зубів з кількох причин, серед яких:
 • Для захисту зуба, який став ослабленим (наприклад, при руйнуванні) або тріснув, утримуючи і не даючи йому зламатися.
 • Для заміни старої, зламаної або пошкодженої пломби зуба.
 • Відновити вже зламаний зуб.
 • Для відновлення довжини зношених зубів (наприклад, від стирання).
 • Для покриття та підтримки зуба з великою пломбою, якщо не залишилося достатньо природніх структур зуба.
 • Зробити косметичну модифікацію, таку як закриття проміжків між зубами.
 • Коронки використовуються для виготовлення зубних містків.
 • Коронка використовується для покриття зубного імплантату.
 • Рекомендується коронка для відновлення міцності будь-якого зуба, який пройшов лікування кореневих каналів.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ


ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

  Постійні зубні коронки можна виготовити з:
  • цирконію;
  • кераміки;
  • металокераміки;
  • пластмаси.

  Розглянемо ці види:
  • Цирконієві коронки.
   Завдяки своїй 100% безметалевій конструкції діоксиду цирконію – це найміцніші види коронок. Оскільки їх можна виготовляти дуже тонким шаром, не втрачаючи міцних властивостей, цирконієві коронки вимагають видалення найменшої структури зубів у порівнянні з іншими типами коронок. Вони дуже рідко ламаються і не стирають зуби, які вони кусають. Чудово підходять для містків та імплантатів. Недоліком є трохи знижена естетика в порівнянні з суцільною керамікою. Вони є хорошим вибором для молярів поза зоною усмішки (зуби в задній частині рота), особливо там, де між зубами мінімальний простір.
  • Керамічні коронки.
   Усі керамічні зубні коронки забезпечують природний зовнішній вигляд і колірне поєднання, що надзвичайно реалістично та неперевершено. Вони не містять металів і є достатньо міцними. Керамічні коронки можуть бути підібрані за кольором до зубів і іноді використовуються для косметичних стоматологічних процедур для поліпшення розміру, форми або кольору зубів. На сьогодні найбільш естетичний і біосумісний матеріал для виготовлення коронок – без металева кераміка. Наприклад, E-MAX – матеріал останнього покоління. З них неможливо виготовляти містки, так як є ризики злому.
  • Металокерамічні коронки.
   Металокерамічна коронка складається з двох частин: металевого каркаса і керамічного покриття. Технологія застосовується вже дуже давно та користується заслуженою популярністю. Завдяки появі нових матеріалів і обладнання її вдалося значно вдосконалити. Кінцевий результат – зубна коронка, яка виглядає керамічною, але має міцність металевої коронки. Металокерамічні коронки – популярний вибір для людей. З недоліків варто назвати деякі обмеження по установці, наприклад, їх не використовують у пацієнтів з алергією на метал. Вища неточність у порівняні з цирконієм чи керамікою. Що часто призводить до запалення ясен.
  • Пластмасові коронки.
   Найчастіше використовуються як тимчасова конструкція зубів в процесі реставрації. Дозволяють пацієнтові не відчувати дискомфорту протягом того періоду, поки виготовляються постійні коронки, або відбувається ортодонтичне переміщення зубів. Коронки з пластмаси змінюють колір, мають низькі гігієнічні та технологічні показники. Тому носити їх постійно не рекомендується – з часом це може призвести до руйнування опорних зубів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

  МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

  Як вибрати матеріал зубної коронки?

  🏥Стоматологи клініки «ЕСТЕТ» можуть запропонувати вам різні варіанти реставрації. Все залежить від того, про який зуб йде мова. Враховуючи природні переваги кожного, це баланс між простим обслуговуванням, довговічністю коронки та естетикою.
  Природній вигляд усмішки життєво необхідний більшості пацієнтів, яких ми бачимо, і тому ми багато працюємо над тим, щоб допомогти людям досягти правильного відтінку зубів. Найбільш інтенсивне жування спирається на моляри, тому вам захочеться чогось, що не так легко зламати. Цирконієві коронки будуть цілком підходящим вибором. Кераміка рекомендується в основному для зовнішніх поверхонь передніх верхніх зубів – самого центру вашої усмішки. З неї виготовляють як коронки, так і вініри.

  🏥Клініка «ЕСТЕТ» рекомендує вам скористатись досвідом наших стоматологів. У нас ви можете отримати рекомендацію щодо того, який матеріал вибрати, виходячи з площі поверхні та номера зуба.
  Вибір правильного матеріалу разом з хорошим обслуговуванням дасть вам близько 10 років життя вашої коронки. Однак вам доведеться правильно чистити зуби та використовувати зубну нитку, як для натуральних зубів. Чудові зубні коронки допоможуть вам побачити вашу нову усмішку в новому світлі!

  ✅Ми обов’язково підберемо метод реставрації, який підійде саме вам.

  GOOGLE  ВІДГУКИ

  Tetiana SieniahinaTetiana Sieniahina
  11:15 19 Oct 23
  Лікувала зубки дитині уві сні. Дуже довго шукали клініку по багатьох параметрах, зупинились на Сливочці і залишились дуже задоволені. Від спілкування з адміністраторами до самого результату лікування все дуже добре. Рекомендую цю клініку
  Ivanna KurutsIvanna Kuruts
  14:48 28 Jul 23
  Знайшла цю клініку в інстаграмі, після відвідування залишилась задоволена. Взяли до уваги те, що їду з-за кордону і полікували за 3 дні 11 зубів, що в часових рамках вийшло навіть краще ніж я очікувала:)) дуже милі дівчатка на рецепції, а кожен з лікарів мінімум 5 разів за прийом запитував про моє самопочуття🥰
  Наталія КішНаталія Кіш
  16:01 05 Jul 23
  MNKH UzhgrodMNKH Uzhgrod
  16:00 05 Jul 23
  Viktoria KvitovszkaViktoria Kvitovszka
  16:39 14 Feb 22
  Найкраща команда! Дуже щасливі що мали змогу лікуватись в даній стоматології💜
  едик сокачедик сокач
  12:37 27 Aug 21
  Дякуємо за професійну роботу.Всім рекомендуємо.Виший клас❤️
  Чудова клініка, в якій працюють професіонали своєї справи, застосовуючи новітні засоби стоматології. Кожен лікар виконує свій етап лікування сумлінно і професійно. Велика вдячність Михайлу Михайловичу та Ігорю Анатолієвичу ! Ви справжні професіонали, чуйні і людяні . В клініці прекрасна атмосфера, ідеальна чистота і чудове відношення до пацієнтів. Завдяки Вам посмішки сяють красою і здоров ям!
  Звернулась в клініку "Естет" по рекомендації і залишилась дуже задоволена.Весь персонал клініки професіонали своєї справи. Відчувається що люди не просто працюють щоб працювати, а із задоволенням виконують свою роботу.До пацієнтів ставляться з повагою і турботою, що дійсно приємно вражає.Дуже вдячна всім співробітникам даного медичного закладу і безсумнівно рекомендуватиму клініку "Естет" всім своїм близьким, друзям та всім людям, кому подобається високий рівень сервісу та якісний кінцевий результат роботи!
  Рекомендую клініку "Естет", індивідуальний підхід, професійні лікарі і все на найкращому рівні!
  Яна ИгнаткоЯна Игнатко
  14:46 25 May 21
  Рекомендую! Хороші спеціалісти, привітні адміністратори!Стоматолог Ігор Анатолійович- професіонал, просто чудовий лікар!
  Юлія ПалюкЮлія Палюк
  13:33 19 May 21
  Як завжди все на вищому рівні Дякую вам що можу довірити вас всю свою родину
  Прийшла до лікаря по рекомендації друга. Дуже задоволена результатом роботи. Микола Васильович поставив мені три цирконієві коронки. Все дуже комфортно. Коронки на другий день вже як "рідні". Головне — не застрягає їжа (я цього дуже боялась). Ціна така ж як і в інших стоматологів.
  js_loader
  Call Now Button