ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ І СПОРТ

Детальніше
Після встановлення 1-2 імплантатів, реабілітація проходить досить швидко. Після складніших процедур: кісткових пластик, відкритого синус-ліфтингу та імплантації, перші два дні важливим є відпочинок. Наступні 7 днів дозволено легке, фізичне навантаження.

В перший тиждень дозволяється:
 • легка рання гімнастика (голову вниз не нахиляти);
 • піші прогулянки.

Не можна:
 • активні тренування (біг, фітнес, басейн, теніс і т.д.);
 • піднімати важкості, в тому числі важкі сумки та речі.

Після встановлення зубного імпланту, дієта має важливе значення для вашої успішної реабілітації. Перші декілька днів після операції рекомендується їсти тільки прості й легкожувальні продукти, такі як пюре, каші та супи. Це дозволить організму відновитися від операції і запобігти пошкодженню імплантату. Протягом наступного місяця рекомендується слідувати спеціальній дієті, що містить достатньо білків і мінімізує вживання солі, цукру та жирів. Білки допоможуть підтримати гарний стан кістки і пришвидшать закріплення імплантату.

GOOGLE  ВІДГУКИ

Tetiana SieniahinaTetiana Sieniahina
11:15 19 Oct 23
Лікувала зубки дитині уві сні. Дуже довго шукали клініку по багатьох параметрах, зупинились на Сливочці і залишились дуже задоволені. Від спілкування з адміністраторами до самого результату лікування все дуже добре. Рекомендую цю клініку
Ivanna KurutsIvanna Kuruts
14:48 28 Jul 23
Знайшла цю клініку в інстаграмі, після відвідування залишилась задоволена. Взяли до уваги те, що їду з-за кордону і полікували за 3 дні 11 зубів, що в часових рамках вийшло навіть краще ніж я очікувала:)) дуже милі дівчатка на рецепції, а кожен з лікарів мінімум 5 разів за прийом запитував про моє самопочуття🥰
Наталія КішНаталія Кіш
16:01 05 Jul 23
MNKH UzhgrodMNKH Uzhgrod
16:00 05 Jul 23
Viktoria KvitovszkaViktoria Kvitovszka
16:39 14 Feb 22
Найкраща команда! Дуже щасливі що мали змогу лікуватись в даній стоматології💜
едик сокачедик сокач
12:37 27 Aug 21
Дякуємо за професійну роботу.Всім рекомендуємо.Виший клас❤️
Чудова клініка, в якій працюють професіонали своєї справи, застосовуючи новітні засоби стоматології. Кожен лікар виконує свій етап лікування сумлінно і професійно. Велика вдячність Михайлу Михайловичу та Ігорю Анатолієвичу ! Ви справжні професіонали, чуйні і людяні . В клініці прекрасна атмосфера, ідеальна чистота і чудове відношення до пацієнтів. Завдяки Вам посмішки сяють красою і здоров ям!
Звернулась в клініку "Естет" по рекомендації і залишилась дуже задоволена.Весь персонал клініки професіонали своєї справи. Відчувається що люди не просто працюють щоб працювати, а із задоволенням виконують свою роботу.До пацієнтів ставляться з повагою і турботою, що дійсно приємно вражає.Дуже вдячна всім співробітникам даного медичного закладу і безсумнівно рекомендуватиму клініку "Естет" всім своїм близьким, друзям та всім людям, кому подобається високий рівень сервісу та якісний кінцевий результат роботи!
Рекомендую клініку "Естет", індивідуальний підхід, професійні лікарі і все на найкращому рівні!
Яна ИгнаткоЯна Игнатко
14:46 25 May 21
Рекомендую! Хороші спеціалісти, привітні адміністратори!Стоматолог Ігор Анатолійович- професіонал, просто чудовий лікар!
Юлія ПалюкЮлія Палюк
13:33 19 May 21
Як завжди все на вищому рівні Дякую вам що можу довірити вас всю свою родину
Прийшла до лікаря по рекомендації друга. Дуже задоволена результатом роботи. Микола Васильович поставив мені три цирконієві коронки. Все дуже комфортно. Коронки на другий день вже як "рідні". Головне — не застрягає їжа (я цього дуже боялась). Ціна така ж як і в інших стоматологів.
js_loader
Після першого тижня стан здоров’я починає поліпшувати, проте все ще треба дотримуватися рекомендованої реабілітації. З кожним наступним тижнем можна збільшувати інтенсивність фізичних навантажень. Через 2-3 тижні краще обговорити питання займання спортом з лікарем. В залежності від того як відбуватиметься загоєння, лікар надасть вам інформацію про допустимі навантаження.

Після повного приживлення імплантату вже можна повернутись до бігу, танців, йоги, плавання, спортзалу та інших видів спорту. Проте, рекомендується виконувати їх поступово і не перевищувати свої можливості протягом перших декількох місяців після операції. Імплантат потребує часу, щоб повністю закріпитися в кістці, тому важливо прослуховувати своє тіло і не перенавантажувати його.

НАПИШІТЬ НАМ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Якщо це комплексна імплантація all on four, тоді обмеження будуть сильнішими.
Можна в перший місяць:
 • піші прогулянки;
 • легка розтяжка;
 • легкі ранішні вправи (голову не нахиляти нижче тулуба).

Не можна в перший місяць:
 • будь-які інтенсивні заняття спортом;
 • підіймати важкі предмети.

Проте, не забудьте, що кожний випадок індивідуальний і обмеження можуть бути різними в залежності від стану здоров’я.

З другого третього місяця обмеження на фізичну активність будуть поступово зменшуватись.

Після повного приживлення імплантатів, ви зможете займатись будь-яким видом спорту без обмежень.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

  Call Now Button