ПУЛЬПІТ У ДІТЕЙ

Детальніше
Додому » Новини » ПУЛЬПІТ У ДІТЕЙ

Стикались з ситуацією коли ваша дитина прибігає зі слізьми та плачем, бо у неї болить зуб? Скоріше за все що так, і ми знаємо в чому причина цього болю – дитячий пульпіт. Завжди заскочить вас зненацька і невчасно, саме тому допомога потрібна швидко і негайно, адже страшніше власних страждань може бути тільки зубний біль у ваших дітей.

Пульпіт у дітей — основна причина.
Найчастіше пульпіт виникає в молочних зубах, тому що емаль у них тонша, вона швидше руйнується карієсом і таким чином інфекція миттєво добирається до пульпи, де знаходяться нерв та нервові судини. Пульпіт спричиняє їхнє запалення, через що і виникає нестримний біль.

НАПИШІТЬ НАМ

У 3 річної дитини, звичайний невеликий карієс з моментальною швидкістю може перерости у загострення або хронічний стан. Відкладати похід до стоматолога не варто, адже пульпіт може перерости у періодонтит або періостит, а якщо запалення вийде за межі молочного зуба, то з’явиться пряма загроза для зачатка постійного зуба.

Як зрозуміти що у дитини пульпіт?
 • Сильний біль, який виникає сам по собі, частіше в ночі. Найбільш неприємний, але не єдиний симптом дитячого пульпіту.
 • Чуттєвість зубів при вживанні гарячої чи холодної їжі/напоїв.
 • Набряк ясна в межах зуба який болить.
 • При натиску на зуб з’являється неприємне відчуття.
 • Зменшення апетиту, поганий сон, слабкість та підвищення температури.
 • Наявність неприємного запаху з рота.
 • Можливе виділення гною із хворого зуба (в запущеному випадку).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Дитячий зубний біль це вже досить вагомий привід для того, щоб звернутись до стоматолога. Чим раніше ви приведете вашу дитину до стоматології, тим швидше ваш малюк відчує полегшення та пройде ефективне лікування.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Лікування пульпіту у дітей.
В більшості випадків стоматологу вдається зняти запалення та зберегти зуб. Боротись за молочні зуби вашої дитини варто, щоб не допустити порушення прикусу, адже щелепа вашої дитини лише формується.

Лікувати пульпіт молочного зуба можна трьома способами в залежності від типу та стадії захворювання:
 • Біологічний – застосовується тільки на початковій стадії пульпіту. Дозволяє зберегти живу пульпу та зняти запалення. Тканину, яка має запалення обробляється спеціальною сумішшю, а після висихання зубчик пломбується. Після чого вам додому можливе прописання курсу протизапальних препаратів.
 • Депульпування – при використанні цього методу, пульпою доведеться пожертвувати, щоб врятувати зуб. Стоматолог зробить рентген знімок, щоб визначити стан коренів зуба.Виконується знеболення спочатку гелем-анестетиком, а вже потім безболісним уколом, щоб ваша дитина не відчула навіть найменшого болю. Одягається платочок – кофердам. Після цього пульпа з нервом видаляються, канали пломбуються і встановлюється постійна пломба.
 • Хірургічний – видалення зуба повністю. Використовується якщо коронка зуба зруйнована повністю і відновити її не вдасться. Також видаляються зуби з пульпітом, які найближчим часом мають замінитися на постійні.

Часто батьки просять врятувати зуб та не видаляти нерв, адже думають що потім постійний зуб також буде “неживий”. Насправді ж кожен зуб має свій нерв і видалення його в молочному зубі ніяк не впливає на постійний. Найкращою мірою профілактики дитячих зубів являється регулярний візит до стоматолога. Збереження кожного зуба – основне завдання сучасної стоматології.

GOOGLE  ВІДГУКИ

Tetiana SieniahinaTetiana Sieniahina
11:15 19 Oct 23
Лікувала зубки дитині уві сні. Дуже довго шукали клініку по багатьох параметрах, зупинились на Сливочці і залишились дуже задоволені. Від спілкування з адміністраторами до самого результату лікування все дуже добре. Рекомендую цю клініку
Ivanna KurutsIvanna Kuruts
14:48 28 Jul 23
Знайшла цю клініку в інстаграмі, після відвідування залишилась задоволена. Взяли до уваги те, що їду з-за кордону і полікували за 3 дні 11 зубів, що в часових рамках вийшло навіть краще ніж я очікувала:)) дуже милі дівчатка на рецепції, а кожен з лікарів мінімум 5 разів за прийом запитував про моє самопочуття🥰
Наталія КішНаталія Кіш
16:01 05 Jul 23
MNKH UzhgrodMNKH Uzhgrod
16:00 05 Jul 23
Viktoria KvitovszkaViktoria Kvitovszka
16:39 14 Feb 22
Найкраща команда! Дуже щасливі що мали змогу лікуватись в даній стоматології💜
едик сокачедик сокач
12:37 27 Aug 21
Дякуємо за професійну роботу.Всім рекомендуємо.Виший клас❤️
Чудова клініка, в якій працюють професіонали своєї справи, застосовуючи новітні засоби стоматології. Кожен лікар виконує свій етап лікування сумлінно і професійно. Велика вдячність Михайлу Михайловичу та Ігорю Анатолієвичу ! Ви справжні професіонали, чуйні і людяні . В клініці прекрасна атмосфера, ідеальна чистота і чудове відношення до пацієнтів. Завдяки Вам посмішки сяють красою і здоров ям!
Звернулась в клініку "Естет" по рекомендації і залишилась дуже задоволена.Весь персонал клініки професіонали своєї справи. Відчувається що люди не просто працюють щоб працювати, а із задоволенням виконують свою роботу.До пацієнтів ставляться з повагою і турботою, що дійсно приємно вражає.Дуже вдячна всім співробітникам даного медичного закладу і безсумнівно рекомендуватиму клініку "Естет" всім своїм близьким, друзям та всім людям, кому подобається високий рівень сервісу та якісний кінцевий результат роботи!
Рекомендую клініку "Естет", індивідуальний підхід, професійні лікарі і все на найкращому рівні!
Яна ИгнаткоЯна Игнатко
14:46 25 May 21
Рекомендую! Хороші спеціалісти, привітні адміністратори!Стоматолог Ігор Анатолійович- професіонал, просто чудовий лікар!
Юлія ПалюкЮлія Палюк
13:33 19 May 21
Як завжди все на вищому рівні Дякую вам що можу довірити вас всю свою родину
Прийшла до лікаря по рекомендації друга. Дуже задоволена результатом роботи. Микола Васильович поставив мені три цирконієві коронки. Все дуже комфортно. Коронки на другий день вже як "рідні". Головне — не застрягає їжа (я цього дуже боялась). Ціна така ж як і в інших стоматологів.
js_loader

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

  Call Now Button