САПФІРОВІ БРЕКЕТИ

Детальніше
Додому » Новини » САПФІРОВІ БРЕКЕТИ

Сапфірові брекети — це спеціальні конструкції, що складаються з коректуючої дуги та спеціальних пластин зі штучних сапфірів (вирощують в професійних лабораторіях). За рахунок близького до натуральної емалі кольору, вона дозволяє виправити навіть складні зубні дефекти і вади прикусу без естетичного дискомфорту, який виникає при носінні класичних брекетів.

ПЕРЕВАГИ
 • Низький тиск на зуби.
 • Атравамитичність (відсутні гострі кути).
 • Висока міцність (завдяки кристалічній решітці можуть витримати велике навантаження).
 • Дуже естетичні та непомітні на емалі (завдяки прозорій структурі).
 • Гіпоалргенність (не викликають алергії на відміну від металів).

НАПИШІТЬ НАМ

ВИДИ
 • Лігатурні (класичні) – конструкції на лігатурах кріпляться до емалі зуба за допомогою спеціальної гумки (вони і називаються лігатурами).
 • Самолігуючі – в них передбачені замочки (типу «шип-паз»), куди і вставляються дуги.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Кому можна встановлювати такий тип брекетів?
Всім — саморегулююча система «самопідлаштовується» під всі зуби в процесі вирівнювання. Це не тільки скорочує тривалість ваших візитів до стоматолога, але і прискорює процес ортодонтичного лікування.

Процес встановлення.
Установка брекет – системи проводиться виключно після того, як буде виконана діагностика і спланована програма лікування.
Встановлення системи проходить в наступному порядку:
 • поверхню зубів полірують і покривають «адгезивом»;
 • засіб роздувають, поверхню зубів висушують;
 • на зуби наносять спеціальний фіксуючи матеріал і розташовують пластини брекетів;
 • зуби засвічують ультрафіолетом;
 • після фіксації брекетів видаляють надлишки матеріалу;
 • у пазах пластин розміщують спеціальну дугу, фіксують її за допомогою лігатур чи замикають замочками (якщо це безлігатурні брекети), кінчики дуги загинають або обрізають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Час, протягом якого прозорі брекети будуть вирівнювати зубний ряд, залежить від прикусу (від 6 місяців до 2 років). Відвідувати фахівця в цей період треба з періодичністю раз в 1-1,5 місяця.

GOOGLE  ВІДГУКИ

Tetiana SieniahinaTetiana Sieniahina
11:15 19 Oct 23
Лікувала зубки дитині уві сні. Дуже довго шукали клініку по багатьох параметрах, зупинились на Сливочці і залишились дуже задоволені. Від спілкування з адміністраторами до самого результату лікування все дуже добре. Рекомендую цю клініку
Ivanna KurutsIvanna Kuruts
14:48 28 Jul 23
Знайшла цю клініку в інстаграмі, після відвідування залишилась задоволена. Взяли до уваги те, що їду з-за кордону і полікували за 3 дні 11 зубів, що в часових рамках вийшло навіть краще ніж я очікувала:)) дуже милі дівчатка на рецепції, а кожен з лікарів мінімум 5 разів за прийом запитував про моє самопочуття🥰
Наталія КішНаталія Кіш
16:01 05 Jul 23
MNKH UzhgrodMNKH Uzhgrod
16:00 05 Jul 23
Viktoria KvitovszkaViktoria Kvitovszka
16:39 14 Feb 22
Найкраща команда! Дуже щасливі що мали змогу лікуватись в даній стоматології💜
едик сокачедик сокач
12:37 27 Aug 21
Дякуємо за професійну роботу.Всім рекомендуємо.Виший клас❤️
Чудова клініка, в якій працюють професіонали своєї справи, застосовуючи новітні засоби стоматології. Кожен лікар виконує свій етап лікування сумлінно і професійно. Велика вдячність Михайлу Михайловичу та Ігорю Анатолієвичу ! Ви справжні професіонали, чуйні і людяні . В клініці прекрасна атмосфера, ідеальна чистота і чудове відношення до пацієнтів. Завдяки Вам посмішки сяють красою і здоров ям!
Звернулась в клініку "Естет" по рекомендації і залишилась дуже задоволена.Весь персонал клініки професіонали своєї справи. Відчувається що люди не просто працюють щоб працювати, а із задоволенням виконують свою роботу.До пацієнтів ставляться з повагою і турботою, що дійсно приємно вражає.Дуже вдячна всім співробітникам даного медичного закладу і безсумнівно рекомендуватиму клініку "Естет" всім своїм близьким, друзям та всім людям, кому подобається високий рівень сервісу та якісний кінцевий результат роботи!
Рекомендую клініку "Естет", індивідуальний підхід, професійні лікарі і все на найкращому рівні!
Яна ИгнаткоЯна Игнатко
14:46 25 May 21
Рекомендую! Хороші спеціалісти, привітні адміністратори!Стоматолог Ігор Анатолійович- професіонал, просто чудовий лікар!
Юлія ПалюкЮлія Палюк
13:33 19 May 21
Як завжди все на вищому рівні Дякую вам що можу довірити вас всю свою родину
Прийшла до лікаря по рекомендації друга. Дуже задоволена результатом роботи. Микола Васильович поставив мені три цирконієві коронки. Все дуже комфортно. Коронки на другий день вже як "рідні". Головне — не застрягає їжа (я цього дуже боялась). Ціна така ж як і в інших стоматологів.
js_loader

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

  Call Now Button