ЯКА РІЗНИЦЯ МІЖ ДОРОГИМИ І БЮДЖЕТНИМИ ІМПЛАНТАМИ?

Детальніше
Додому » Новини » ЯКА РІЗНИЦЯ МІЖ ДОРОГИМИ І БЮДЖЕТНИМИ ІМПЛАНТАМИ?

Імплантанти за ціною та якістю можна розділити на 4 групи:
  • vip-категорія (Nobel Biocare, Straumann, Astra Tech);
  • premium-категорія (Ankylos, Ostem, Bicon, Biomet, K3pro);
  • бюджетна категорія (Alpha Dent, AlphaBio, MIS, Implantium);
  • дешеві імпланти.

НАПИШІТЬ НАМ

Ми використовуємо імплантанти з першої, другої та третьої груп.
VIP та Premium сегменти представлена Straumann та Ostem та продукцією компанії яких є незаперечними лідерами світового ринку імплантів.
Імпланти бюджетного сегмента не використовуємо. Хоча виробник обґрунтовує, перш за все, факт, що вони надають продукцію гідної якості за більш доступною ціною. Якість за народу ціну.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

Імпланти які ми використовуємо виготовляється у вакуумі та зберігається в герметичній упаковці, його поверхня абсолютно чиста, імплантат не має контакту з киснем та вуглецем, що містяться в повітрі. Крім того, покриття імплантату притягує кров і стимулює швидке формування кістки. Після встановлення цього імплантату, кістка заживає у двічі швидше і таким чином ризик втрати імплантату зменшується у два рази. Особливо, він рекомендується пацієнтам із системними захворюваннями (як діабет, остеопороз), які палять, мають високий пародонтологічний статус, або ж просто пацієнтам які хочуть вибрати для себе найкраще у світі.

Як поводять себе дешеві імплантати❓
  • Дуже довго приживляються.
  • Через кілька місяців можуть виникнути проблеми кістковою тканиною, особливо якщо її було недостатньо.
  • Відразу після операції можуть викликати тривале запалення ясен.
  • Під час функціонування можуть виникати розкручені гвинти, переломи імплантатів та інші ускладнення.

Чому все так погано з такими імплантатами❓
Все просто! Матеріал з якого виготовлені імплантати — титан класу 4 коштує занадто дорого, тому для зменшення вартості виробу його змішують з іншими металами : алюміній, ванадій та інші.

Як легко виявити такий імплантат❓
Запитайте сертифікат. Сертифікат — це гарантія того, що встановлений вам імплантат безпечний і не може негативно вплинути на здоров’я.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Яка різниця між дорогими і бюджетними імплантами❓
Тут важливо знати, що крім того, наскільки успішно приживається імплант, важливим є також той факт, наскільки довго він прослужить вам. Більш дорогі варіанти відрізняються якістю матеріалу, з якого вони виконуються, конструктивними особливостями з’єднань та різьблення, а також способами обробки поверхні. Сукупність цих факторів дозволяє забезпечити стійке положення імпланта в кістці протягом багатьох років користування, дозволяючи уникнути розхитування, навіть у випадку значних навантажень.
Ми використовуємо імпланти grade 4 (4-ий клас титану) – це найкращий та найчистіший титан, які використовують у стоматології.
Штрауман імплантати взагалі з запатентованого сплаву роксоліду Roxolid – сплав з цирконію і титану, що на 30% міцніше за звичайний титан.
Імплантати grade 5, до прикладу Ізраїльскі імплантати – ми не використовуємо так як він має багато домішок і значно понижує остеоінтеграцію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Чому імплантація у нас❓
Тому що ми обрали найкращі світові системи. Наша цінність – це якість❗

GOOGLE  ВІДГУКИ

Tetiana SieniahinaTetiana Sieniahina
11:15 19 Oct 23
Лікувала зубки дитині уві сні. Дуже довго шукали клініку по багатьох параметрах, зупинились на Сливочці і залишились дуже задоволені. Від спілкування з адміністраторами до самого результату лікування все дуже добре. Рекомендую цю клініку
Ivanna KurutsIvanna Kuruts
14:48 28 Jul 23
Знайшла цю клініку в інстаграмі, після відвідування залишилась задоволена. Взяли до уваги те, що їду з-за кордону і полікували за 3 дні 11 зубів, що в часових рамках вийшло навіть краще ніж я очікувала:)) дуже милі дівчатка на рецепції, а кожен з лікарів мінімум 5 разів за прийом запитував про моє самопочуття🥰
Наталія КішНаталія Кіш
16:01 05 Jul 23
MNKH UzhgrodMNKH Uzhgrod
16:00 05 Jul 23
Viktoria KvitovszkaViktoria Kvitovszka
16:39 14 Feb 22
Найкраща команда! Дуже щасливі що мали змогу лікуватись в даній стоматології💜
едик сокачедик сокач
12:37 27 Aug 21
Дякуємо за професійну роботу.Всім рекомендуємо.Виший клас❤️
Чудова клініка, в якій працюють професіонали своєї справи, застосовуючи новітні засоби стоматології. Кожен лікар виконує свій етап лікування сумлінно і професійно. Велика вдячність Михайлу Михайловичу та Ігорю Анатолієвичу ! Ви справжні професіонали, чуйні і людяні . В клініці прекрасна атмосфера, ідеальна чистота і чудове відношення до пацієнтів. Завдяки Вам посмішки сяють красою і здоров ям!
Звернулась в клініку "Естет" по рекомендації і залишилась дуже задоволена.Весь персонал клініки професіонали своєї справи. Відчувається що люди не просто працюють щоб працювати, а із задоволенням виконують свою роботу.До пацієнтів ставляться з повагою і турботою, що дійсно приємно вражає.Дуже вдячна всім співробітникам даного медичного закладу і безсумнівно рекомендуватиму клініку "Естет" всім своїм близьким, друзям та всім людям, кому подобається високий рівень сервісу та якісний кінцевий результат роботи!
Рекомендую клініку "Естет", індивідуальний підхід, професійні лікарі і все на найкращому рівні!
Яна ИгнаткоЯна Игнатко
14:46 25 May 21
Рекомендую! Хороші спеціалісти, привітні адміністратори!Стоматолог Ігор Анатолійович- професіонал, просто чудовий лікар!
Юлія ПалюкЮлія Палюк
13:33 19 May 21
Як завжди все на вищому рівні Дякую вам що можу довірити вас всю свою родину
Прийшла до лікаря по рекомендації друга. Дуже задоволена результатом роботи. Микола Васильович поставив мені три цирконієві коронки. Все дуже комфортно. Коронки на другий день вже як "рідні". Головне — не застрягає їжа (я цього дуже боялась). Ціна така ж як і в інших стоматологів.
js_loader

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

    Call Now Button