ПЛАСТИКА ВУЗДЕЧКИ ЯЗИКА

Детальніше
Пластика вуздечки язика – операція, результатом якої є видалення патології розвитку або форми вуздечки. Операція може допомогти виправити ці проблеми, відновити функціонування язика і покращити якість життя.

Вуздечка це еластична плівка, яка з’єднує язик з нижньою щелепою. При нормальному розташуванні вона не завдає незручностей і практично непомітна. Однак існує ряд дефектів, які в медицині об’єднано під загальною назвою анкілоглосія, що можуть призвести до труднощів з харчуванням та навіть диханням.

Як визначити дану патологію:
 • серцеподібна форма язика в піднятому положенні;
 • неможливість витягнути язик так, щоб кінчик був гострим;
 • язик загинається вниз при його висуванні вперед.

З’ясувати, чи наявна у дитини патологія батьки можуть і самі. Якщо дитині важко дістати язиком до піднебіння, і при цьому у неї виникають больові відчуття, вам необхідно звернутись до стоматолога.

При наявності патології вуздечки обов’язково проводиться її хірургічна корекція, оскільки можуть виникнути серйозні наслідки:
 • в грудному віці порушується функція смоктання, через що дитина не отримує достатню кількість їжі, стає неспокійною, часто плаче;
 • швидка втома рота при вживанні їжі або розмові (у більш дорослих дітей);
 • у віці 4-5 років коротка вуздечка призводить до логопедичних проблем, зокрема, неправильна вимова звуків «л» і «р»;
 • язик сковується в рухах;
 • спостерігаються труднощі в ковтанні, змінюється нормальне дихання;
 • проявляються порушення розвитку нижньої щелепи, що призведе до неправильного прикусу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Операція може бути виконана за допомогою локальної анестезії і може зайняти від кількох хвилин до кількох годин. Після операції реабілітація проходить протягом декілька тижнів, щоб вуздечка мала змогу відновитися і функціонування язика повернутись до нормального стану. Також слід буде притримуватись спеціальної дієти, яка містить багато білків і мінімум жирів, щоб підтримувати здоров’я і забезпечити швидке заживлення.

Стоматологічна клініка “ЕСТЕТ” готова надати професійну стоматологічну допомогу вам та вашій дитині для вирішення вашої проблеми.

НАПИШІТЬ НАМ

GOOGLE  ВІДГУКИ

Tetiana SieniahinaTetiana Sieniahina
11:15 19 Oct 23
Лікувала зубки дитині уві сні. Дуже довго шукали клініку по багатьох параметрах, зупинились на Сливочці і залишились дуже задоволені. Від спілкування з адміністраторами до самого результату лікування все дуже добре. Рекомендую цю клініку
Ivanna KurutsIvanna Kuruts
14:48 28 Jul 23
Знайшла цю клініку в інстаграмі, після відвідування залишилась задоволена. Взяли до уваги те, що їду з-за кордону і полікували за 3 дні 11 зубів, що в часових рамках вийшло навіть краще ніж я очікувала:)) дуже милі дівчатка на рецепції, а кожен з лікарів мінімум 5 разів за прийом запитував про моє самопочуття🥰
Наталія КішНаталія Кіш
16:01 05 Jul 23
MNKH UzhgrodMNKH Uzhgrod
16:00 05 Jul 23
Viktoria KvitovszkaViktoria Kvitovszka
16:39 14 Feb 22
Найкраща команда! Дуже щасливі що мали змогу лікуватись в даній стоматології💜
едик сокачедик сокач
12:37 27 Aug 21
Дякуємо за професійну роботу.Всім рекомендуємо.Виший клас❤️
Чудова клініка, в якій працюють професіонали своєї справи, застосовуючи новітні засоби стоматології. Кожен лікар виконує свій етап лікування сумлінно і професійно. Велика вдячність Михайлу Михайловичу та Ігорю Анатолієвичу ! Ви справжні професіонали, чуйні і людяні . В клініці прекрасна атмосфера, ідеальна чистота і чудове відношення до пацієнтів. Завдяки Вам посмішки сяють красою і здоров ям!
Звернулась в клініку "Естет" по рекомендації і залишилась дуже задоволена.Весь персонал клініки професіонали своєї справи. Відчувається що люди не просто працюють щоб працювати, а із задоволенням виконують свою роботу.До пацієнтів ставляться з повагою і турботою, що дійсно приємно вражає.Дуже вдячна всім співробітникам даного медичного закладу і безсумнівно рекомендуватиму клініку "Естет" всім своїм близьким, друзям та всім людям, кому подобається високий рівень сервісу та якісний кінцевий результат роботи!
Рекомендую клініку "Естет", індивідуальний підхід, професійні лікарі і все на найкращому рівні!
Яна ИгнаткоЯна Игнатко
14:46 25 May 21
Рекомендую! Хороші спеціалісти, привітні адміністратори!Стоматолог Ігор Анатолійович- професіонал, просто чудовий лікар!
Юлія ПалюкЮлія Палюк
13:33 19 May 21
Як завжди все на вищому рівні Дякую вам що можу довірити вас всю свою родину
Прийшла до лікаря по рекомендації друга. Дуже задоволена результатом роботи. Микола Васильович поставив мені три цирконієві коронки. Все дуже комфортно. Коронки на другий день вже як "рідні". Головне — не застрягає їжа (я цього дуже боялась). Ціна така ж як і в інших стоматологів.
js_loader

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

  Call Now Button