ЗУБНІ ІМПЛАНТИ: ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ

Детальніше
Додому » Новини » ЗУБНІ ІМПЛАНТИ: ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ
Gradient Text Example

Що таке зубні імпланти?

Зубні імпланти — це титанові конструкції або каркаси, які встановлюють у кістку верхньої або нижньої щелепи.
Зубний імплантат розміщується глибоко в кістці і виконує функцію кореня зуба, до якого кріпиться абатмент та коронка. Заміна відсутнього зуба на дентальний імплантат — одна з найчастіше виконуваних процедур в галузі зубної імплантації, і найраціональніша.
Детальніше про зубні імпланти можна прочитати на Wikipedia.

НАПИШІТЬ НАМ

Основні етапи підготовки до процедури встановлення зубного імплантату

До основних етапів підготовки відносять:
 • Консультація з хірургом-імплантологом.
  Усе починається з консультації з хірургом-імплантологом, який спеціалізується на встановленні зубних імплантатів. На цьому етапі він проведе огляд ротової порожнини, огляне стан ваших зубів, ясен і кісток щелепи. Лікар обговорить з вами можливі варіанти лікування, розкаже про передбачуваний результат і ризики. Не забудьте поставити йому всі запитання по процедурі, які вас цікавлять або бентежать, адже від вашого розуміння процесу залежить успіх підготовки.
 • Планування лікування.
  На основі результатів огляду та вашого індивідуального клінічного випадку лікар розробить план лікування. Він може включати такі етапи, як лікування уражених зубів, видалення пошкоджених зубів, підготовка кісткової тканини та безпосереднє встановлення імплантату. Деякі з цих процедур можуть проводитись одразу, а інші — з певним інтервалом. План лікування буде містити чіткий графік, якого необхідно буде суворо дотримуватися
 • Оцінка загального стану здоров’я.
  Перед встановленням імплантатів лікар повинен переконатися, що ваше загальне здоров’я дозволяє провести процедуру. Вам можуть бути призначені різні додаткові аналізи або, за потреби, консультації з іншими лікарями. Якщо у вас є хронічні захворювання, такі як діабет, гіпертензія або серцево-судинні проблеми, Вам може знадобитися додаткове лікування перед процедурою імплантації.
 • Підготовка ротової порожнини.
  На цьому етапі лікар проводить всі необхідні маніпуляції для готовності ротової порожнини до встановлення імплантатів. Це може включати глибоке очищення ясен, лікування карієсу, видалення пошкоджених зубів, а також проведення кісткової пластики, якщо це необхідно. Важливо дотримуватися рекомендацій лікаря щодо догляду за ротовою порожниною під час підготовки.
 • Вибір матеріалів і форми імплантатів.
  Лікар підбере найбільш відповідний для вас матеріал і форму імплантату, враховуючи ваші індивідуальні особливості. Разом з вами лікар обговорить різні варіанти та допоможе вам зробити правильний вибір.
 • Інструкції перед процедурою.
  Перед встановленням імплантату лікар надасть Вам чіткі інструкції щодо підготовки до процедури. Вони можуть включати поради щодо прийому їжі, припинення паління, вживання ліків та особливостей догляду за ротовою порожниною перед процедурою. Дотримуйтеся цих рекомендацій, щоб уникнути можливих ускладнень.
 • День процедури.
  Нарешті настав день встановлення імплантату! Прийшовши до клініки, подбайте про свій комфорт: зручно одягніться, адже вам буде потрібно досить довго просидіти в кріслі. Перед процедурою лікар оцінить ваш стан і, якщо все добре, розпочне встановлення імплантату.
 • Післяопераційний догляд.
  Після успішного встановлення імплантату Вам будуть надані рекомендації щодо післяопераційного догляду. Слідкуйте за станом ротової порожнини, протягом першого тижня уникайте твердої їжі та важких фізичних навантажень. Не забудьте відвідувати лікаря для контрольних оглядів.
 • Остаточне протезування.
  Пройшовши усі етапи підготовки та відновлення, настане час остаточного протезування. Лікар встановить на імплантат коронку, яка буде відповідати формі та кольору ваших природних зубів.

З цього моменту ви зможете повноцінно насолоджуватися своєю новою усмішкою та повернутися до звичайного життя. Проте не забувайте про важливість регулярних візитів до лікаря та правильного догляду за ротовою порожниною, щоб забезпечити довговічність імплантату та зберегти здоров’я вашої ротової порожнини.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

На що звернути увагу перед встановленням імплантатів?

Вам обов’язково варто звернути увагу на:
 • Матеріал.
  Всі сучасні імплантати виготовляються із титанового сплаву, який найбільш біосумісний з людськими тканинами. Однак деякі виробники використовують титан з домішками, які призводять до ускладнень після встановлення імплантату людині. Саме тому впевніться в тому що імплантат який вам будуть встановлювати виготовлений з чистого титану Grade-4.
 • Поверхня.
  Наявність фосфорового, фторового чи кальцієвого покриття підвищує показники зростання імплантату з кісткою та дає довготривалі результати. Саме тому краще обрати імплантат зі спеціальним покриттям для кращої остеоінтеграції.
  Також кращим варіантом буде наявність шорсткої поверхні. Мікропористість покращує стабільність приживання імплантату, а також сприяє більш активній поведінці клітин остеобластів, які продукують кісткову тканину.
 • Дизайн різьби.
  Варто звернути увагу і на макродизайн. Доведено що наявність мікроскопічних борозд (окрім основної різьби) сприяє швидкому формуванню кістки навкруг імплантату. До того ж подвійна різьба дозволяє імплантологу коригувати кут нахилу імплантату для досягнення кращої естетики.
 • Естетика.
  Недопустимим є виділення імплантату на фоні зубного ряду, просвічування крізь ясно, а також оголення його шийки. Для того, щоб цього не трапилось, необхідно якісно підібрати всі складові конструкції: імплантат-аббатмент-коронка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Чому ми радимо саме Straumann?

Ми в ЕСТЕТ вважаємо, що повинні рекомендувати нашим пацієнтам лише найкращі та найякісніші варіанти, тому Straumann для нас став золотим стандартом якості і ось чому:
 • Straumann – це 100% швейцарська компанія. Їх виробництво проходить не в Китаї на невідомому заводі (як у Nike чи Apple). Підприємство знаходиться у Швейцарії (недалеко від підприємства Rolex).
 • Straumann є всюди, на всіх континентах (крім північного полюса).
 • Унікальний сплав Roxolid в 54% випадків дозволяє проводити лікування без нарощування кісткової тканини. Це означає менше візитів до стоматолога, менше навантаження на ваш організм та ваш гаманець.
 • Інноваційна поверхня SLActive вдвічі прискорює приживлення імплантату та збільшує можливість успішного лікування до 99-100% навіть у дуже складних випадках.

Детальніше про штрауман імпланти можна дізнатись на нашому сайті в цій статті імплантати Straumann.

GOOGLE  ВІДГУКИ

Tetiana SieniahinaTetiana Sieniahina
11:15 19 Oct 23
Лікувала зубки дитині уві сні. Дуже довго шукали клініку по багатьох параметрах, зупинились на Сливочці і залишились дуже задоволені. Від спілкування з адміністраторами до самого результату лікування все дуже добре. Рекомендую цю клініку
Ivanna KurutsIvanna Kuruts
14:48 28 Jul 23
Знайшла цю клініку в інстаграмі, після відвідування залишилась задоволена. Взяли до уваги те, що їду з-за кордону і полікували за 3 дні 11 зубів, що в часових рамках вийшло навіть краще ніж я очікувала:)) дуже милі дівчатка на рецепції, а кожен з лікарів мінімум 5 разів за прийом запитував про моє самопочуття🥰
Наталія КішНаталія Кіш
16:01 05 Jul 23
MNKH UzhgrodMNKH Uzhgrod
16:00 05 Jul 23
Viktoria KvitovszkaViktoria Kvitovszka
16:39 14 Feb 22
Найкраща команда! Дуже щасливі що мали змогу лікуватись в даній стоматології💜
едик сокачедик сокач
12:37 27 Aug 21
Дякуємо за професійну роботу.Всім рекомендуємо.Виший клас❤️
Чудова клініка, в якій працюють професіонали своєї справи, застосовуючи новітні засоби стоматології. Кожен лікар виконує свій етап лікування сумлінно і професійно. Велика вдячність Михайлу Михайловичу та Ігорю Анатолієвичу ! Ви справжні професіонали, чуйні і людяні . В клініці прекрасна атмосфера, ідеальна чистота і чудове відношення до пацієнтів. Завдяки Вам посмішки сяють красою і здоров ям!
Звернулась в клініку "Естет" по рекомендації і залишилась дуже задоволена.Весь персонал клініки професіонали своєї справи. Відчувається що люди не просто працюють щоб працювати, а із задоволенням виконують свою роботу.До пацієнтів ставляться з повагою і турботою, що дійсно приємно вражає.Дуже вдячна всім співробітникам даного медичного закладу і безсумнівно рекомендуватиму клініку "Естет" всім своїм близьким, друзям та всім людям, кому подобається високий рівень сервісу та якісний кінцевий результат роботи!
Рекомендую клініку "Естет", індивідуальний підхід, професійні лікарі і все на найкращому рівні!
Яна ИгнаткоЯна Игнатко
14:46 25 May 21
Рекомендую! Хороші спеціалісти, привітні адміністратори!Стоматолог Ігор Анатолійович- професіонал, просто чудовий лікар!
Юлія ПалюкЮлія Палюк
13:33 19 May 21
Як завжди все на вищому рівні Дякую вам що можу довірити вас всю свою родину
Прийшла до лікаря по рекомендації друга. Дуже задоволена результатом роботи. Микола Васильович поставив мені три цирконієві коронки. Все дуже комфортно. Коронки на другий день вже як "рідні". Головне — не застрягає їжа (я цього дуже боялась). Ціна така ж як і в інших стоматологів.
js_loader

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ


  Call Now Button