Елайнери та брекети

Необхідність у вирівнюванні зубів виникає не тільки по одним естетичним міркування. Неправильний прикус робить усмішку менш привабливою та негативно впливає на стан м’язів, суглобу та…

Детальніше
Елайнери та брекети

Необхідність у вирівнюванні зубів виникає не тільки по одним естетичним міркування. Неправильний прикус робить усмішку менш привабливою та негативно впливає на стан м’язів, суглобу та зубів у цілому.

Кваліфікований спеціаліст-ортодонт та сучасні технології здатні усунути будь-які дефекти.

Вирівнювання зубів можливо провести за допомогою брекет-системи, елайнерів (прозорих кап), вінірів чи трейнерів (для дітей). Досвідчені спеціалісти не приступають до цієї процедури, попередньо не усунувши інші стоматологічні проблеми. Це стане запорукою успіху лікування і виключить виникнення запальних процесів під час нього. Наші спеціалісти ретельно підбирають технології вирівнювання відповідно до конкретної ситуації. Кваліфікований лікар ніколи точно не назве Вам кінцевої дати лікування, оскільки вона є індивідуальною і залежить від багатьох факторів.

Елайнер

Цифрова ортодонтія — це наш підхід до планування та лікування. Ми математично розраховуємо та аналізуємо дані пацієнта, моделюємо лікування і вже тоді вибираємо — брекет-систему чи систему елайнерів, використання мікроімплантів та інших засобів.

Звернувшись в нашу стоматологічну клініку Ви можете бути впевнені, що над Вашою посмішкою будуть працювати справжні професіонали своєї справи. Ми піклуємось про наших пацієнтів і використовуємо тільки всесвітньо визнані матеріали та найпрогресивнішу техніку.

Наші переваги

check

Матеріали

В своїй роботі ми використовуємо тільки перевірені та якісні матеріали

check

Сучасне обладнання

Для діагностики та роботи ми використовуємо професійне та новітнє обладнання і постійно оновлюємо його.

check

Лікарі

У нас працюють одні з самих кращих спеціалістів які допоможуть в вирішенні проблеми і зроблять все на найвищому рівні.

check

Ціни

Наша цінова політика максимально лояльна і доступна. Постійним клієнтам та родинам хороші знижки.

Запис на прийом до лікаря

    Відгуки

    Call Now Button