Вініри та коронки

Естетичні вініри – це малоінвазивне лікування – тонесенькі накладки на видиму частину зуба, що можуть змінити колір, форму та гармонію усмішки. Якщо ви хочете збалансовану,…

Детальніше
Вініри та коронки

Естетичні вініри – це малоінвазивне лікування – тонесенькі накладки на видиму частину зуба, що можуть змінити колір, форму та гармонію усмішки. Якщо ви хочете збалансовану, яскравішу або просто іншу гарну усмішку, вініри – це, мабуть, ідеальне рішення для вас. Хоча вони дуже делікатні та тонкі, вініри стають надзвичайно міцними при з’єднанні з емаллю. Використовуючи вініри для відновлення усмішки, ви можете вибрати будь-який колір від натурального білого до кольору BLEACH, а колір є незмінним все життя.
Вініри – це малоінвазивне лікування. Для них потрібна ледь помітна підготовка зуба (0,2-0,5 мм). У випадках, коли у пацієнтів маленькі зуби або зуби з проміжками, немає необхідності в будь-якому препаруванні зубів, і ми можемо використовувати вініри NON-PREP – без попереднього препарування зубів.
Ми використовуємо чисту безметалеву кераміку, виготовлену з натурального польового шпату в Норвегії. Ця кераміка має природне флуоресцентне та внутрішнє сяйво та прекрасне насичення кольором, таке як натуральних молодих зубах.
Коронки – це безметалеві реставрації значно пошкоджених зубів, хоча товщина не значно відрізняється від вінірів та коливається від 0,5мм до 0,9 мм. Ми також називаємо їх 360-вінір, адже коронка покриває зуб по колу, а не тільки його видиму частину. Сучасна коронка подовжить функціональність зуба та показана на всіх зубах з пролікованими раніше кореневими каналами та зубах з об’ємом втрати більше 60% зуба, коли звичайна реставрація вже не буде надійно працювати. Матеріал той самий, що і при виготовленні вінірів.
Особливістю нашого лікування – повний ЦИФРОВИЙ протокол. Ми проводимо ВСЮ підготовку зубів під мікросокопом та не знімаємо відбитки взагалі. Для цього ми використовуємо цифрове сканування інтраоральним сканером, що робить всю роботу значно точнішою, та швидшою. Ортопедичну роботу будь-якої складності та естетичних вимог ми можемо виконати за 3 дні.

Дізнатись як вибрати колір вінірів можна клікнувши ось тут 👉 як вибрати колір вінірів.

Про те як тримаються вініри можна прочитати ось тут 👉  як тримаються вініри.

🤔Цікавить як правильно доглядати за вінірами? Тут все описано👉 правильний догляд за вінірами.

Наші переваги

check

Матеріали

В своїй роботі ми використовуємо тільки перевірені та якісні матеріали

check

Сучасне обладнання

Для діагностики та роботи ми використовуємо професійне та новітнє обладнання і постійно оновлюємо його.

check

Лікарі

У нас працюють одні з самих кращих спеціалістів які допоможуть в вирішенні проблеми і зроблять все на найвищому рівні.

check

Ціни

Наша цінова політика максимально лояльна і доступна. Постійним клієнтам та родинам хороші знижки.

Запис на прийом до лікаря

    Відгуки

    Call Now Button