Лікування у медичному сні

Існують страхи, при якому седація звичним звеселяючим газом може бути недостатньою – дентофобії. Страх перед лікуванням настільки сильний, що жодне заспокоєння не допомагає налаштуватись навіть…

Детальніше
Лікування у медичному сні

Існують страхи, при якому седація звичним звеселяючим газом може бути недостатньою – дентофобії. Страх перед лікуванням настільки сильний, що жодне заспокоєння не допомагає налаштуватись навіть для огляду дитини. Також робота з дітками до 3 років надзвичайно складна – неможливо зробити тривалу маніпуляцію та дуже важко зробити місцеву анестезію, яка необхідна практично в 80% лікування молочних зубів. Лікування в медичному сні допомагає нам вирішити всі проблеми за одне відвідування, під час якого дитина глибоко спить. В сучасній стоматології для лікування в медикаментозному сні використовують інгаляційні препарати, які є максимально ефективними та безпечними.
Американська корпорація «ABBOT Laboratories» розробила ефективний препарат для цієї мети – «Севоран», з високим ступенем безпеки. “Севоран” більше 15 років успішно застосовується при лікуванні дітей в США, Японії і країнах Західної Європи. Він нетоксичний, не накопичується в організмі, не викликає звикання і алергічних реакцій, не протипоказаний пацієнтам з особливими потребами.
Дитина з батьками в кабінеті дивиться улюблений мультфільм та дихають повітрям різних смаків маскою протягом незначного часу.
Малюк може грати в «космонавтів» і «підводників», або подихати “смачним шоколадним морозивом чи фруктовим варенням” – і ось він спокійно і без стресу засинає. А прокидається, коли лікування вже закінчено. Під час всього стоматологічного лікування анестезіолог за допомогою найсучаснішого обладнання лікар відстежує частоту серцевих скорочень, дихання, ступінь насичення органів киснем. Контролюється функція легенів, вимірюється артеріальний тиск. Задля безпеки проводиться інтубація – препарат та кисень подається інгаляційно, що підтримує рівномірний глибокий сон та убезпечує попадання дрібних часток у верхні дихальні шляхи. Після завершення лікування дитина прокидається, бачить батьків та ще дещо сонно розповідає, що їй снилось. Отримує подаруночки та самостійно залишає клініку вже за дуже короткий термін – 20-30 хв після завершення процедури. Високосертифіковані і безпечні медикаменти, сучасна апаратура – все це гарантія якісного лікування зубів в медикаментозному сні.
ЧОМУ ЦЕ НЕ НАРКОЗ?
В медичному сні єдиний препарат, який ми використовуємо – Севоран, який повністю безпечний та не впливає на органи та системи організму. Його єдина дія – викликання глибокого сну. Під час наркозу – суміш різноманітних речовин, таких як міорелаксанти, барбітурати та ін.. В медичному сні дитина вдихає та видихає самостійно, обладнання тільки вимірює показники та аналізує їх. При наркозі дихальні рухи здійснює апарат. В медичному сні місцева анестезія додатково вводиться для лікування. В наркозі замість місцевої анестезії вводяться наркотичні анальгетики.
Після процедури медичного сну ми відразу даємо дитині пити, після наркозу є обмеження у вживанні їжі та рідин.

Наші переваги

check

Матеріали

В своїй роботі ми використовуємо тільки перевірені та якісні матеріали

check

Сучасне обладнання

Для діагностики та роботи ми використовуємо професійне та новітнє обладнання і постійно оновлюємо його.

check

Лікарі

У нас працюють одні з самих кращих спеціалістів які допоможуть в вирішенні проблеми і зроблять все на найвищому рівні.

check

Ціни

Наша цінова політика максимально лояльна і доступна. Постійним клієнтам та родинам хороші знижки.

Запис на прийом до лікаря

    Відгуки

    Call Now Button