Седація закисем азоту

Седація — це мінімально можливе пригнічення свідомості, стан заспокоєння та незначного розслаблення. Дитина спокійно сприймає те, що відбувається навколо, зникає відчуття гострого страху та тривоги….

Детальніше
Седація закисем азоту

Седація — це мінімально можливе пригнічення свідомості, стан заспокоєння та незначного розслаблення.
Дитина спокійно сприймає те, що відбувається навколо, зникає відчуття гострого страху та тривоги. При цьому дитина вдихає та видихає самостійно через спеціальну масочку на носі, знаходиться у свідомості, чує лікаря та батьків, дивиться мультфільми. У такому стані дитина без тривог і хвилювань та із задоволенням здатна перенести наше стоматологічне лікування.

Закис азоту (звеселяючий газ) – оксидна сполука азоту, що викликає стан седації, не зв’язується з клітинами організму, не впливає на внутрішні органи та на 99.9 % виводиться за 5 хв після завершення процедури без побічних дій та залишкових ознак.
Цей солодкуватий інертний газ за короткий час м’яко і безпечно занурює дитину в необхідний для лікування розслаблений стан.
В процесі спілкування та гри лікар надягає на дитину маску, і вже після декількох вдихів закису азоту можна приступати до лікування.
Дана сполука не має знеболюючої дії, тому не скасовує використання місцевої анестезії. Седація значно допомагає лікарю непомітно для дитини зробити місцеву анестезію. Лікування зубів дітям під седацією не викликає алергічних реакцій, адже різноманітні сполуки азоту в значних концентраціях містяться у звичайному повітрі.

Найголовніше: цей вид седації допомагає малюкові та батькам уникнути психологічної напруги і страху перед стоматологічними маніпуляціями. Також чудово підходить для дорослих.

Дізнатись як підготувати дитину до візиту у стоматологічну клініку можна клікнувши ось тут 👉як підготувати дитину до візиту у стоматологічну клініку.

👶Ваша дитина відмовляється відвідати стоматолога через непереборний страх? Вирішення є ось тут 👉 все про седація закисем азоту в дитячій стоматології.

Наші переваги

check

Матеріали

В своїй роботі ми використовуємо тільки перевірені та якісні матеріали

check

Сучасне обладнання

Для діагностики та роботи ми використовуємо професійне та новітнє обладнання і постійно оновлюємо його.

check

Лікарі

У нас працюють одні з самих кращих спеціалістів які допоможуть в вирішенні проблеми і зроблять все на найвищому рівні.

check

Ціни

Наша цінова політика максимально лояльна і доступна. Постійним клієнтам та родинам хороші знижки.

Запис на прийом до лікаря

    Відгуки

    Call Now Button