Імплантація

Імплантація – найсучасніший метод відновлення втраченого зуба. Кращого методу наука не винайшла, і з кожним роком імплантація стає все більш досконалою, простою та комфортною. Оперативне…

Детальніше
Імплантація

Імплантація – найсучасніший метод відновлення втраченого зуба. Кращого методу наука не винайшла, і з кожним роком імплантація стає все більш досконалою, простою та комфортною. Оперативне втручання в м’які та тверді тканини ротової порожнини здійснює хірург-стоматолог. Для проведення якісних операцій кожна клініка повинна мати в своєму розпорядженні достатньо необхідного обладнання. Досягти ж бажаних результатів можна тільки в поєднанні з професійною діяльністю спеціалістів. Наша стоматологічна клініка має всі необхідні ресурси для того, щоб дане оперативне втручання було максимально ефективним і безболісним. У своєму арсеналі ми використовуємо імплантати з науково-підтвердженою ефективністю та найчистішим сплавом титану, це дає впевненість у результаті, можливість негайного встановлення коронки, та зменшеного часу приживлення.

На сьогодні, всі процедури імплантації ми проводимо після ретельної діагностики, 3D – комп’ютерної томографії, сканування зубів та планування власне самої маніпуляції. Ми проводимо тільки НАВІГАЦІЙНУ імплантацію – з використанням навігаційного шаблону – для встановлення імплантату в правильному положенні втраченого зуба, а не просто в кістку зручну для хірурга. Це значно покращує фінальний результат – зуб естетично та функціонально повністю повторює втрачений зуб. Також це дає нам можливість встановити імплантати та надати зуби пацієнту в той же день!

Правильне планування, використання найкращих імплантаційних систем та уміння та досвід хірурга – це ключ до успішного результату назавжди. Саме тому ми – найкращі.

Наші переваги

check

Матеріали

В своїй роботі ми використовуємо тільки перевірені та якісні матеріали

check

Сучасне обладнання

Для діагностики та роботи ми використовуємо професійне та новітнє обладнання і постійно оновлюємо його.

check

Лікарі

У нас працюють одні з самих кращих спеціалістів які допоможуть в вирішенні проблеми і зроблять все на найвищому рівні.

check

Ціни

Наша цінова політика максимально лояльна і доступна. Постійним клієнтам та родинам хороші знижки.

Запис на прийом до лікаря

    Відгуки

    Call Now Button