Ендодонтія лікування кореневих каналів під мікроскопом

Ендодонтія – це напрямок стоматології, який спрямований на лікування кореневих каналів. Використання мікроскопу дозволяє ефективно усунути проблеми, зламані інструменти, перфорації та отримати чудові результати. Лікування…

Детальніше
Ендодонтія лікування кореневих каналів під мікроскопом

Ендодонтія – це напрямок стоматології, який спрямований на лікування кореневих каналів. Використання мікроскопу дозволяє ефективно усунути проблеми, зламані інструменти, перфорації та отримати чудові результати. Лікування кореневих каналів є надзвичайно відповідальною справою, адже від його правильності залежить збереження зуба в цілому.
Лікування зубів та кореневих каналів в нашій стоматологічній клініці проводиться найкращими спеціалістами в сфері ендодонтії, грамотна команда якої є учасниками різноманітних симпозіумів та лекцій у багатьох країнах світу. Ми пишаємося своїми лікарями, їх досягненнями та результатами роботи з Вами. Використання в нашій роботі найпотужніших операційних мікроскопів дозволяє нам суттєво збільшувати шанси на збереження зубів і проводити успішне лікування навіть в самих складних ситуаціях.
Отримати бажаний результат можна тільки завдяки правильному виконанню всіх етапів ендодонтичного лікування, згідно сучасних протоколів ADA (American Dental Association). Це інноваційний підхід з прогнозованим результатом. Спеціалісти нашої клініки зроблять рентгенівський знімок і визначать кількість кореневих каналів, їх стан та довжину. Після цього проведуть інструментальну та медикаментозну обробку спеціальними інструментами та розчинами, а потім виконають 3D-пломбування кореневих каналів. Даний метод лікування є найбільш ефективним і використовується спеціалістами нашої клініки вже багато років.
Ми відновимо Ваші зуби, збережемо їх здоров’я та кошти пацієнтів. Для отримання найкращого результату звертайтесь до професіоналів своєї справи. Наша команда надає широкий спектр послуг по лікуванню зубів. Переконайтесь в її професійності самостійно.

Наші переваги

check

Матеріали

В своїй роботі ми використовуємо тільки перевірені та якісні матеріали

check

Сучасне обладнання

Для діагностики та роботи ми використовуємо професійне та новітнє обладнання і постійно оновлюємо його.

check

Лікарі

У нас працюють одні з самих кращих спеціалістів які допоможуть в вирішенні проблеми і зроблять все на найвищому рівні.

check

Ціни

Наша цінова політика максимально лояльна і доступна. Постійним клієнтам та родинам хороші знижки.

Запис на прийом до лікаря

    Відгуки

    Call Now Button