Ендодонтія лікування кореневих каналів під мікроскопом

Ендодонтія – це напрямок стоматології, який спрямований на лікування кореневих каналів. Наша стоматологічна клініка одними з перших в Ужгороді розпочала використовувати стоматологічний мікроскоп для лікування…

Детальніше
Ендодонтія лікування кореневих каналів під мікроскопом

Ендодонтія – це напрямок стоматології, який спрямований на лікування кореневих каналів. Наша стоматологічна клініка одними з перших в Ужгороді розпочала використовувати стоматологічний мікроскоп для лікування наших пацієнтів. Це інноваційний підхід з прогнозованим результатом. Всі наші лікарі – фахівці з лікування “мікро”. Складна оптика дозволяє лікарю провести лікування гранично точно: видалити лише пошкоджені тканини, пролікувати складні канали, ідеально відновити форму зуба.

ЧОМУ ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ ПІД МІКРОСКОПОМ – ЦЕ НЕ ПРИМХА, А НЕОБХІДНІСТЬ?

Лікування зубів під мікроскопом – сучасний світовий стандарт у стоматології. Використання в нашій роботі найпотужніших операційних мікроскопів дозволяє нам суттєво збільшувати шанси на збереження зубів і проводити успішне лікування навіть в самих складних ситуаціях. Отримати бажаний результат можна тільки завдяки правильному виконанню всіх етапів ендодонтичного лікування, згідно з сучасними протоколами ADA (American Dental Association). Всі клініки ЕСТЕТ обладнані потужними дентальними мікроскопами німецьких фірм Karl Kaps та Scaner Calipso.

Наші лікарі проводять терапевтичне, ортопедичне, а також хірургічне лікування із застосуванням мікроскопа. Наша команда є учасниками різноманітних симпозіумів та лекцій у багатьох країнах світу. Ми пишаємося своїми лікарями, їх досягненнями та результатами роботи з Вами.

ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ – ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ ПІД МІКРОСКОПОМ В ЕСТЕТ НЕ ОПЛАЧУЄТЬСЯ ОКРЕМО.ВОНО ВХОДИТЬ В ЦІНУ ПОСЛУГИ.

 

КОЛИ ТА НАВІЩО ПОТРІБЕН СТОМАТОЛОГІЧНИЙ МІКРОСКОП?

Випадки, в яких використовують стоматологічні мікроскопи наступні:
1. Лікування запальних процесів, кіст чи гранульом.
2. Видалення інфікованих тканин. При цьому здорові тканини не піддаються впливу.
3. Стоматологічний мікроскоп дозволяє визначитись, чи потрібне видалення зуба, діагностика тріщин та переломів, знижує травматичність при здійсненні операції.
4. Пластика ясенного контуру та інші хірургічні процедури.
5. Визначення кількості, форми та розташування кореневих каналів. У цьому питанні важлива точність, а без мікроскопа робота з зубними каналами проходить практично навмання, адже у пацієнтів часто зустрічається атипова будова зубів (викривлені та звужені канали).
6. Імплантація зубів.
7. Діагностика прихованого міжзубного карієсу, коли при звичайному огляді лікаря ураження практично непомітні. Виявлення вторинного карієсу під пломбою, що прилягає нещільно.
8. Реставрація зубів. Відреставрувати зуб буває непросто. Від стоматолога нерідко потрібна ювелірна робота. Оптичне збільшення в декілька разів значно полегшує процедуру та підвищує якість.
9. Підготовка під вініри з мінімальною товщиною, отримання якісних відбитків, фіксація вінірів.

Ми користуємось мікроскопом щодня, практично при кожній стоматологічній маніпуляції. До прикладу, при лікуванні кореневих каналів без стоматологічного мікроскопа ризики злому інструментів, пропущених каналів чи інших ускладнень значно збільшуються. Це призводить до запального процесу, а іноді й до втрати зуба. При використанні стоматологічного мікроскопа лікар бачить зі збільшенням ДО 26 РАЗІВ, що допомагає здійснити прогнозоване успішне лікування!

МІКРОСКОП У ЛІКУВАННІ КАНАЛІВ ЗУБА.

При ендодонтичному лікуванні зубів мікроскоп незамінний. Він дозволяє швидко і точно пролікувати навіть найглибший кореневий канал. Можна побачити та оцінити ширину та глибину каналу, визначити наявність рідини та видалити її, запобігши тим самим виникненню кісти. Також лікування зубів під мікроскопом дозволяє побачити залишки старих пломб і повністю очистити канал, запобігши ускладненням, подальшому розвитку запалення та повторним зверненням до лікаря.

ХТО ТАКИЙ СТОМАТОЛОГ-ЕНДОДОНТИСТ?

Стоматолог-ендодонтист – це профільний висококваліфікований фахівець, який за допомогою операційного мікроскопа займається професійним лікуванням кореневих каналів. Оскільки ендодонтія з кожним днем ​​стає все більш затребуваною стоматологічною сферою, лікарі цього напрямку досконало знають все про останні методи лікування зубів.

КОЛИ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЬ ДО ЛІКАРЯ ЕНДОДОНТИСТА?

Ендодонтист лікує такі захворювання ротової порожнини, як періодонтит, пульпіт, гранульоми та кісти, дістає зламані інструменти, закриває перфорації. Якщо ви відчуваєте, що вас турбує постійний біль в зубі (особливо вночі), найімовірніше, необхідно буде записатися на прийом до цього вузькопрофільного фахівця.

Крім того, прийти на консультацію до фахівця потрібно, якщо:
– біль в зубі супроводжується набряком в ураженій області;
– виникають больові відчуття після розжовування гарячої їжі;
– підвищується температура і ви погано себе почуває в цілому (така симптоматика свідчить про гостру форму періодонтиту).

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

   

  ОСНОВНІ ЕТАПИ РОБОТИ СТОМАТОЛОГА-ЕНДОДОНТИСТА.

  Спеціалісти нашої клініки зроблять рентгенівський знімок і визначать кількість кореневих каналів, їх стан та довжину. Після цього проведуть інструментальну та медикаментозну обробку спеціальними інструментами та розчинами, а потім виконають 3D-пломбування кореневих каналів. Даний метод лікування є найбільш ефективним і використовується спеціалістами нашої клініки вже багато років. Ми відновимо Ваші зуби, збережемо їх здоров’я та ваші кошти. Для отримання найкращого результату звертайтесь в ЕСТЕТ – ми професіонали своєї справи. Наша команда надає широкий спектр послуг по лікуванню зубів. Переконайтесь в її професійності самостійно.

  ПРИКЛАДИ РОБІТ НАШИХ СТОМАТОЛОГІВ-ЕНДОДОНТИСТІВ

   

  МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

  GOOGLE  ВІДГУКИ

  Tetiana SieniahinaTetiana Sieniahina
  11:15 19 Oct 23
  Лікувала зубки дитині уві сні. Дуже довго шукали клініку по багатьох параметрах, зупинились на Сливочці і залишились дуже задоволені. Від спілкування з адміністраторами до самого результату лікування все дуже добре. Рекомендую цю клініку
  Ivanna KurutsIvanna Kuruts
  14:48 28 Jul 23
  Знайшла цю клініку в інстаграмі, після відвідування залишилась задоволена. Взяли до уваги те, що їду з-за кордону і полікували за 3 дні 11 зубів, що в часових рамках вийшло навіть краще ніж я очікувала:)) дуже милі дівчатка на рецепції, а кожен з лікарів мінімум 5 разів за прийом запитував про моє самопочуття🥰
  Наталія КішНаталія Кіш
  16:01 05 Jul 23
  MNKH UzhgrodMNKH Uzhgrod
  16:00 05 Jul 23
  Viktoria KvitovszkaViktoria Kvitovszka
  16:39 14 Feb 22
  Найкраща команда! Дуже щасливі що мали змогу лікуватись в даній стоматології💜
  едик сокачедик сокач
  12:37 27 Aug 21
  Дякуємо за професійну роботу.Всім рекомендуємо.Виший клас❤️
  Чудова клініка, в якій працюють професіонали своєї справи, застосовуючи новітні засоби стоматології. Кожен лікар виконує свій етап лікування сумлінно і професійно. Велика вдячність Михайлу Михайловичу та Ігорю Анатолієвичу ! Ви справжні професіонали, чуйні і людяні . В клініці прекрасна атмосфера, ідеальна чистота і чудове відношення до пацієнтів. Завдяки Вам посмішки сяють красою і здоров ям!
  Звернулась в клініку "Естет" по рекомендації і залишилась дуже задоволена.Весь персонал клініки професіонали своєї справи. Відчувається що люди не просто працюють щоб працювати, а із задоволенням виконують свою роботу.До пацієнтів ставляться з повагою і турботою, що дійсно приємно вражає.Дуже вдячна всім співробітникам даного медичного закладу і безсумнівно рекомендуватиму клініку "Естет" всім своїм близьким, друзям та всім людям, кому подобається високий рівень сервісу та якісний кінцевий результат роботи!
  Рекомендую клініку "Естет", індивідуальний підхід, професійні лікарі і все на найкращому рівні!
  Яна ИгнаткоЯна Игнатко
  14:46 25 May 21
  Рекомендую! Хороші спеціалісти, привітні адміністратори!Стоматолог Ігор Анатолійович- професіонал, просто чудовий лікар!
  Юлія ПалюкЮлія Палюк
  13:33 19 May 21
  Як завжди все на вищому рівні Дякую вам що можу довірити вас всю свою родину
  Прийшла до лікаря по рекомендації друга. Дуже задоволена результатом роботи. Микола Васильович поставив мені три цирконієві коронки. Все дуже комфортно. Коронки на другий день вже як "рідні". Головне — не застрягає їжа (я цього дуже боялась). Ціна така ж як і в інших стоматологів.
  js_loader

  Наші переваги

  check

  Матеріали

  В своїй роботі ми використовуємо тільки перевірені та якісні матеріали

  check

  Сучасне обладнання

  Для діагностики та роботи ми використовуємо професійне та новітнє обладнання і постійно оновлюємо його.

  check

  Лікарі

  У нас працюють одні з самих кращих спеціалістів які допоможуть в вирішенні проблеми і зроблять все на найвищому рівні.

  check

  Ціни

  Наша цінова політика максимально лояльна і доступна. Постійним клієнтам та родинам хороші знижки.

  Запис на прийом до лікаря

   Відгуки

   Call Now Button