Реставрація зубів

Основний чинник, який спричиняє проблеми із зубами – це мікроби, які живуть на та всередині зуба. Саме з ними доводиться боротись лікарю-стоматологу щодня. І перший,…

Детальніше
Реставрація зубів

Основний чинник, який спричиняє проблеми із зубами – це мікроби, які живуть на та всередині зуба. Саме з ними доводиться боротись лікарю-стоматологу щодня. І перший, найбільш поширений прояв уражень мікроорганізмами – це карієс. На сьогодні, карієс залишається найпоширенішим захворюванням зуба. З розвитком стоматології в цілому, і зокрема реставраційної науки, остання тепер також займається відновлюванням руйнувань всередині зубних тканин. Використання інноваційних технологій для лікування дозволяють отримати максимальні результати за достатньо короткий час. Лікування карієсу складається з 2 етапів – механічного усунення каріозних тканин зуба – та відновлення (реставрація) втрачених тканин реставраційним матеріалом.

Ми використовуємо нано-наповнені композитні матеріали останнього покоління, які мають дуже схожий модуль пружності до зубів, не викликають післяопераційної чутливості та служать десятки років без змін. Всі маніпуляції ми виконуємо з використанням мікроскопу – що дозволяє побачити зуб зі збільшенням у 25 разів, відповідно акуратно та мініівазивно провести видалення уражених карієсом тканин та їх відновлення.

Ми дбайливо ставимось до здоров’я своїх пацієнтів і намагаємось постійно збагачувати свої знання в цьому напрямку. І ми точно знаємо, що ми – найкращі – з нашою командою спеціалістів та обладнанням, та з нашим інноваційним підходом.

Наші переваги

check

Матеріали

В своїй роботі ми використовуємо тільки перевірені та якісні матеріали

check

Сучасне обладнання

Для діагностики та роботи ми використовуємо професійне та новітнє обладнання і постійно оновлюємо його.

check

Лікарі

У нас працюють одні з самих кращих спеціалістів які допоможуть в вирішенні проблеми і зроблять все на найвищому рівні.

check

Ціни

Наша цінова політика максимально лояльна і доступна. Постійним клієнтам та родинам хороші знижки.

Запис на прийом до лікаря

    Відгуки

    Call Now Button