Кісткова пластика

Відновити втрачену кісткову тканину зуба для сучасної стоматології не складає ніяких труднощів. Кісткова пластика дозволяє її регенерувати, після чого провести імплантацію. Без даного підготовчого етапу…

Детальніше
Кісткова пластика

Відновити втрачену кісткову тканину зуба для сучасної стоматології не складає ніяких труднощів. Кісткова пластика дозволяє її регенерувати, після чого провести імплантацію. Без даного підготовчого етапу подальше встановлення імплантату неможливе. Спеціалісти нашої стоматологічної клініки володіють достатнім обсягом знань для проведення даної процедури та мають для цього необхідне професійне обладнання.

В залежності від конкретної ситуації процедуру можливо виконувати й одночасно з імплантацією. Основним моментом проведення пластики є профілактика запобігання втрати кістки. Тому до вибору лікаря, який буде її проводити необхідно ставитись дуже ретельно. За допомогою цієї процедури можна суттєво покращити стан ясен і збільшити їх товщину.

Причин виникнення нестачі кісткової тканини може бути безліч. Але головною є неуважне ставлення пацієнта до свого здоров’я. Тому важливо при виникненні запалення відразу звернутися до стоматолога. Проблему на початковому етапі її виникнення можна усунути куди скоріше, ніж результат довготривалого відтермінування.

В нашій стоматологічній клініці кісткову пластику виконують провідні професіонали в хірургії. Сучасна та прогнозована методика відновлення кісткової тканини має значні результати протягом багатьох років. Тому, щоб уникнути можливих ускладнень під час операції та отримати гарантований якісний результат звертайтесь в нашу стоматологічну клініку.

Наші переваги

check

Матеріали

В своїй роботі ми використовуємо тільки перевірені та якісні матеріали

check

Сучасне обладнання

Для діагностики та роботи ми використовуємо професійне та новітнє обладнання і постійно оновлюємо його.

check

Лікарі

У нас працюють одні з самих кращих спеціалістів які допоможуть в вирішенні проблеми і зроблять все на найвищому рівні.

check

Ціни

Наша цінова політика максимально лояльна і доступна. Постійним клієнтам та родинам хороші знижки.

Запис на прийом до лікаря

    Відгуки

    Call Now Button